فروش باور نکردنی فیلم Spider-Man: FFH

فروش باور نکردنی فیلم Spider-Man: FFH

امیر پورمحمد ۱۴ تیر ۱۳۹۸ نظرات

فیلم جدید Spider-Man دومین فیلم پر فروش ماه جولای در کل تاریخ سینما شد. با گیمر همراه باشید.

 

فروش باور نکردنی فیلم Spider-Man: FFH

خوب با شروع فاز جدید از دنیای سینمایی مارول (MCU) انتظارات عجیبی از این دنیای سینمایی توسط خالقانش پیش بینی می شد. البته برخی شروع یک فاز جدید را با فیلمی همچون مرد عنکبوتی، کمی غیر منطقی و جسورانه می پنداشتند ولی این شخصیت ملایم و جوان دنیای سینمایی مارول، این بار به همگان نشان داد چند مرده حلاج است.


بیشتر بدانید: حضور شخصیت Mysterio در فیلم Spider Man


البته باید گفت برنامه ریزی‌ها برای اکران این فیلم در ماه جولای نتیجه خود را نیز نشان داد.

فیلم Spider-Man: Far From Home

فیلم Spider-Man: Far From Home

فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه (Spider-Man: Far From Home) با انتشارش در چهار شنبه گذشته توانست در هفته اول اکران خود رقم ۹۱ میلیون دلار را کسب کند. این رقم فیلم را در رتبه دوم فروش در هفته اول جولای و دقیقاً پشت سر فیلم ترنزفورمرز (Transformers) که در سال ۲۰۱۷ اکران شده است قرار می دهد. رتبه‌های بعدی این لیست به ترتیب شامل فیلم‌هایی همچون انیمیشن من نفرت انگیز ۲ (Despicable Me 2) و مرد عنکبوتی شگفت انگیز (The Amazing Spider-Man) است.


بیشتر بدانید: نگاهی نزدیک به فیلم Avengers: Endgame – انتقام جویان: آخرین بازی


البته انتظار می رود در روزهای آینده این فیلم به فروش باور نکردنی ۲۰۰ میلیون دلار در هفته اول نیز برسد. برخی نیز فروش بالای یک میلیارد دلار را در کل برای این فیلم پیش بینی کرده اند. گویا دنیای سینمایی مارول پس از فیلم انتقام جویان: آخرین بازی (Avengers: Endgame) باز هم حرف‌هایی برای گفتن دارد.

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات