سونی دنیای سینمایی Spider-Man را گسترش می دهد

سونی دنیای سینمایی Spider-Man را گسترش می دهد

امیر پورمحمد ۰۵ مهر ۱۳۹۸ نظرات

پس از قطعی شدن خبر جدایی شخصیت مرد عنکبوتی (Spider-Man) از دنیای سینمایی مارول (MCU)، فیلم‌های بیشتری توسط کمپانی سونی (Sony)  از این شخصیت ساخته می شود. با گیمر همراه باشید.

 

سونی دنیای سینمایی Spider-Man را گسترش می دهد

چند وقت پیش بود که قرار داد چندین ساله میان کمپانی مارول (Marvel) و سونی در مورد حق انتقال حق امتیاز شخصیت مرد عنکبوتی پس از پنج بار استفاده در فیلم‌های مارول به کمپانی سونی به صورت عمومی در رسانه‌ها پخش شد.

این خبر که به تنهایی سؤالات زیادی را به وجود آورده بود اکنون با مشخص شدن نقشه‌های جدید کمپانی سونی پیچیده‌تر نیز شده است. تا کنون ایجاد تغییرات اساسی در فیلم‌های مرد عنکبوتی توسط سونی و انحصار قدرتمندانه بر روی این شخصیت توسط کمپانی چند وقتی است به صورت کامل بر همگان مشخص شده است، ولی حال کمپانی سونی در صدد گسترش دنیای سینمایی مرد عنکبوتی و اعمال هرچه بیشتر انحصار خود است.

شخصیت ونوم در فیلم‌های کمپانی سونی

شخصیت ونوم در فیلم‌های کمپانی سونی

با توجه به اخبار منتشره از مصاحبه سردبیر کمپانی سونی، ساخت فیلمی با محوریت شخصیت مادام وب (Madame Web) در دستور کار کمپانی قرار گرفته است. البته با توجه به این اخبار منتشره، در حال حاضر این فیلم در مرحله شروع نویسندگی فیلم نامه قرار دارد. در واقع می توان گفت تا به حال هیچ برنامه ریزی قبلی برای این فیلم انجام نشده است و تا شروع ساخت فیلم چندین ماه فاصله داریم.


بیشتر بدانید: فیلم Spider-Man: FFH سانسور خواهد شد


اولین حضور شخصیت مادام وب در کامیک‌های مرد عنکبوتی شگفت انگیز بوده است. اما پس از موفقیت، این شخصیت به صورت اختصاصی کامیک‌های خود را به دست آورد. جالب است بدانید در میان کامیک باز‌ها شخصیت مادام وب به اندازه شخصیت ونوم (Venom) معروف و محبوب است.

حق امتیاز شخصیت مرد عنکبوتی

حق امتیاز شخصیت مرد عنکبوتی

اگر مقاله ۱+۳ دلیل برای ماندن Spider-Man در مارول را خوانده باشید به وضوح می دانید که این عملکرد کمپانی سونی برای خلق شخصیت‌های بیشتر از دنیای سینمایی مرد عنکبوتی را می توان جوابی به مشکل وجود نداشتن شخصیت‌های هم رده با مرد عنکبوتی در بین دارایی‌های این شرکت دانست.


بیشتر بدانید: ۱+۳ دلیل برای ماندن Spider-Man در مارول


به هر حال شرکت سونی در حال محکم کردن جای پای خود است و آن گونه که به نظر می رسد، هیچ گاه شخصیت مرد عنکبوتی به آغوش کمپانی مارول و تیم انتقام جویان (Avengers) باز نخواهد گشت.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات