حضور شخصیت Mysterio در فیلم Spider Man

حضور شخصیت Mysterio در فیلم Spider Man

امیر پورمحمد ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

تریلر جدید فیلم مرد عنکبوتی (Spider Man) که با نام مرد عنکبوتی: دور از خانه (Spider-Man: Far From Home) شناخته می شود چندی پیش منتشر شد و علاوه بر اطلاعات و اسپویلی کوچکی که در مورد فیلم انتقام‌جویان: آخرین بازی (Avengers: End game) ارائه داد، رازها و نکات بسیاری را نیز به همراه داشت. با گیمر همراه باشید.

 

حضور شخصیت Mysterio در فیلم Spider Man

انتشار تریلر فیلم جدید مرد عنکبوتی، اطلاعات بسیاری را افشا کرد. ابتدا باید به این نکته اشاره کرد که، این فیلم دقیقاً در ادامه فیلم انتقام جویان: آخرین بازی بوده و خط داستانی آن به نوعی ادامه دهنده اتفاقات پسا سانحه ای فیلم آخرین بازی خواهد بود.

شخصیت کامیک میستریو

شخصیت کامیک میستریو

علاوه بر این باید متذکر شد که فیلم سوم این شخصیت دوست داشتنی که تا کنون ریبوت‌های بسیاری داشته است، به عنوان اولین فیلم دنیای سینمایی مارول (MCU) در فاز پنجمش خواهد بود. علاوه بر این نکات که بیشتر در مورد سیاست‌ها شرکت مارول (Marvel) هستند، این فیلم معرفی کننده یک شخصیت کامیک بوکی جدید به سینما نیز است.

کامیک بوک شخصیت میستریو

کامیک بوک شخصیت میستریو

شخصیت میستریو (Mysterio) که از یک دنیای موازی که در آن تانوس پیروز شده است آمده است، این بار توسط مارول به دنیای سینمایی اش معرفی خواهد شد. آن کسانی هم که قبل از این فیلم و از طریق کامیک بوک‌ها با شخصیت میستریو آشنایی داشته اند به وضوح می دانند که زنده کردن یک شخصیت با آن لباس قهرمانی خاص و نیروی‌هایش کمی بیش از هر شخصیت دیگر نیازمند ریزه کاری و دقت است.


بیشتر بدانید: اسپیناف فیلم مرد عنکبوتی ساخته می شود  


بازیگر نقش میستریو آقای جک گیلن هال (Jake Gyllenhaal) در مورد بازی اش در این فیلم اینگونه می گوید:

«شخصیت میستریو یک شخصیت کامیک بی نظیر است. یکی از شخصیت‌هایی است که هر بازیگری از ته دلش می خواهد نقشی همچون او را تجربه کند. زمان زیادی است که این شخصیت خلق شده است، سازندگان فیلم نیز مدتی است که این شخصیت را برای حضورش در فیلم ساخته و پرداخته اند، حال فقط من باید این نقش را ایفا کنم. بی شک ایفای این نقش نیازمند لیستی کامل از مهارت‌های بازیگری است. واقعاً افتخار می ‌کنم که بازی در این نقش برای من به واقعاً تبدیل شده است. از همین رو تمام تلاشم را خواهم کرد.»

Jake Gyllenhaal در فیلم Spider-Man: Far From Home

Jake Gyllenhaal در فیلم Spider-Man: Far From Home

اکنون تنها زمان نشان خواهد داد که آیا این شخصیت به زیبایی خلق شده است یا نه. البته نباید استعدادهای سازندگان مجموعه را زیر سؤال ببریم. آری آن‌ها در دو فیلم قبلی آتش به پا کرده اند. این باز نیز بی شک این شخصیت به زیبایی به تصویر کشیده خواهد شد.

فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه برای اکران در تاریخ ۲ جولای امسال برنامه ریزی شده است.

منبع:

ComicBook

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات