آیا فیلم Bumblebee ریبوت Transformers است

آیا فیلم Bumblebee ریبوت Transformers است

امیر پورمحمد ۰۶ اسفند ۱۳۹۷ نظرات

کمپانی پارامونت (Paramount) در مورد ماهیت فیلم بامبلبی (Bumblebee) می گوید. با گیمر همراه باشید.

 

آیا فیلم Bumblebee ریبوت Transformers است

با اکران فیلم فرعی بامبلبی در چند ماه گذشته، طرفداران سری فیلم های تبدیل شوندگان (Transformers) بالاخره به آرزوی دیرینه خود یعنی ایجاد یک دنیای سینمایی کامیک همانند دنیای قهرمانان مارول (Marvel) و دی سی (DC) رسیده اند.

با توجه به اخبار جدیدی که توسط یک منبع ناشناس پخش شده است، کمپانی فیلم سازی پارامونت تصمیم دارد از فیلم بامبلبی به عنوان یک نقطه شروع برای ایجاد یک مجموعه فیلم جدید یعنی ریبوت مجموعه فیلم های بامبلبی بی استفاده کند. هرچند این فیلم در ابتدا به عنوان یک دنباله از سری فیلم های اصلی معرفی شده بود ولی خط داستانی و روایت داستانی مشابه آن با قسمت اول مجموعه باعث گردید سازندگان از این فیلم به عنوان یک ریبوت برای کل مجموعه استفاده کنند.


بیشتر بدانید:  ساخت ادامه فیلم Mission: Impossible تائید شد


آخرین قسمت سری فیلم های اصلی یعنی تبدیل شوندگان: آخرین شوالیه (Transformers: The Last Knight) با هجده ماه اختلاف با فیلم بامبلبی در ماه جولای ۲۰۱۷ منتشر شد. این فیلم به عنوان کم در آمد ترین قسمت سری فیلم های تبدیل شوندگان با فروش جهانی ۶۰۵ میلیون دلار شناخته می شود. این فروش نسبتاً مناسب در صورتی بود که سازندگان فروش بالای یک میلیارد را برای این فیلم را پیش بینی کرده بودند.

فیلم,سینما,فیلم جدید,بازیگران فیلم بامبلبی,داستان فیلم بامبلبی,ریبوت فیلم ترانسفورمرز,تبدیل شوندگان,آخرین قسمت فیلم تبدیل شوندگان,ریبوت فیلم تبدیل شوندگان, Transformers, Bumblebee, Transformers: The Last Knight

در اقدام بعدی کمپانی پارامونت با رو کردن آخرین کارت خود یعنی ریبوت مجموعه، فیلم بامبلبی بی را منتشر کرد. حال باید منتظر بود تا دید ریبوت مجموعه تا کجا پیش خواهد رفت و چند فیلم دیگر در ادامه منتشر خواهند شد.

 

 


بیشتر بخوانید:

پوستر جدید از فیلم Dumbo منتشر شد

Jackie Chan با فیلم Rush Hour 4 باز می گردد

پوستر جدید از فیلم Dumbo منتشر شد

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات