در آمد زایی MCU از ۱۸ میلیارد دلار عبور کرد

در آمد زایی MCU از ۱۸ میلیارد دلار عبور کرد

امیر پورمحمد ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ نظرات

پس از اکران فیلم کاپتان مارول (Captain Marvel) میزان فروش جهانی دنیای سینمایی مارول (MCU) از رقم ۱۸ میلیارد دلار عبور کرد. با گیمر همراه باشید.

 

در آمد زایی MCU از ۱۸ میلیارد دلار عبور کرد

از شروع اکران فیلم سینمایی کاپتان مارول از هفته گذشته تا کنون، این فیلم فروشی نزدیک به ۵۰۰ میلیون دلاری را برای کمپانی سازنده اش به ارمغان آورده است. این فروش سر سام آور، میزان فروش جهانی دنیای سینمایی مارول را از زمان شروع به کارش یعنی از سال ۲۰۰۸ و اکران فیلم مرد آهنی به رقم باور نکردنی ۱۸ میلیارد دلار رساند.


بیشتر بدانید: یک عمر شاهکار سینما؛ چگونه شروع به تماشای سری فیلم های مارول کنیم؟


انتظار می رود پس از اکران دو فیلم انتقام جویان: آخرین بازی (Avengers: End game) و مرد عنکبوتی: دور از خانه (Spider-Man: Far From Home)، میزان فروش این دنیای سینمایی به رقم ۲۰ میلیارد دلار نیز برسد. هر چند این رقم فروش برای یک دنیای سینمای و مجموعه فیلم دور از انتظار است ولی با شرایط کنونی و میزان پتانسیل این مجموعه فیلم ها، دور از انتظار نیست.

فیلم,سینما,فیلم جدید,دنیای سینمایی مارول,کامیک بوک های مارول,میزان فروش دنیای سینمایی مارول, میزان فروش فیلم کاپتان مارول,فروش 18 میلیون دلاری دنیای سینمایی مارول,ارزش دنیای سینمایی مارول, تاریخ اکران فیلم کاپتان مارول,کاپتان مارول در فیلم انتقام جویان, Captain Marvel, MCU, Avengers: Endgame

فروش هفته اول فیلم کاپتان مارول

البته نیاز به ذکر است فیلم کاپتان مارول نیز فقط یک هفته است اکران شده است و انتظار می رود این فیلم به زودی به رقم فروش یک میلیارد دلاری برسد. این فیلم  که یکی از پروژه های فاز سوم و نهایی معرفی شخصیت ها است، با اکرانش پس زمینه ای برای داستان و حضور شخصیت کاپتان مارول در فیلم انتقام جویان: آخرین بازی را فراهم می آورد.


بیشتر بخوانید:

یادبود نهایی Stan Lee در فیلم Captain Marvel

چه کسانی تانوس را شکست خوتهند داد؟

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات