با Captain America جدید آشنا شوید

با Captain America جدید آشنا شوید

امیر پورمحمد ۰۷ تیر ۱۳۹۸ نظرات

پس از سپردن وظایف کاپیتان آمریکا (Captain America) توسط استیو راجر (Steve Roger) به سم ویلسون (Sam Wilson)، در فیلم مرد عنکبوتی شاهد حضور وی در لباس کاپیتان آمریکا خواهیم بود. با گیمر همراه باشید.

 

با Captain America جدید آشنا شوید

در پایان فیلم انتقام جویان: آخرین بازی (Avengers: Endgame) که امیدوار هستیم آن را دیده باشید، استیو راجر (نام واقعی شخصیت کاپیتان آمریکا) سپر خود را به دوستش یعنی سم ویلسون که قبل از این با لباس پرنده خود فالکون (Falcon) نام گرفته بود اهدا کرد.

از همین رو انتظار می رود با شروع فاز جدیدی از دنیای سینمایی مارول شاهد جایگزین شدن برخی از قهرمانان قدیمی با نسل جدید از قهرمانان، شاهد حضور شخصیت‌های قدیمی با بازیگران جدیدی باشیم. مرد آهنی و کاپیتان آمریکا نیز که در سه فاز قبلی دنیای سینمایی مارول (MCU) نقش بسیار پر رنگی داشتند، اکنون در مرکز توجه طرفداران قرار گرفته اند. بی شک به زودی شاهد بازگشت این دو شخصیت به دنیای سینمایی مارول خواهیم بود.


بیشتر بدانید: نگاهی نزدیک به فیلم Avengers: Endgame – انتقام جویان: آخرین بازی


شخصیت فالکون نیز که با دریافت وظایف از سوی استیو راجر به نوعی کاپتان آمریکای دوم نام گرفته است، قرار است حضوری نسبتاً کوتاهی در فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه (Spider-Man: Far From Home) داشته باشد. حال مسئله اصلی که در این میان است، این نکته است که سم ویلسون (نام واقعی شخصیت فالکون) در این فیلم باری دیگر به شکل فالکون حضور خواهد داشت و یا این با تغییری بنیادی او را خواهیم دید.

بازیگر جدید Captain America

بازیگر جدید Captain America

اریک کارول (Eric Carroll) یکی از نویسندگان و برنامه ریزان پشت پرده دنیای سینمایی که در چند ساله اخیر شاهد شاهکار‌های بسیاری از وی در این دنیای سینمایی بودیم در این مورد این چنین می گوید:

«خوب نمی شود این نکته را نگفت، ما بحث‌های بسیاری در مورد شرکت دادن سم در این فیلم به شکل کاپتان آمریکا داشتیم. ولی داستان کلی فیلم یعنی این که پیتر پارکر (نام واقعی شخصیت مرد عنکبوتی) باید خود را باور داشته باشد و بدون هیچ کمکی بتواند ماجرا را فیصله دهد، ما را از شرکت دادن فردی از تیم انتقام جویان در فیلم منع کرد. البته زیاد در این مورد فکر نکنید کاپیتان آمریکا باری دیگر به این دنیای سینمایی باز خواهد گشت، شاید در این فیلم شاید در فیلم‌های دیگر.»

بی شک داستان فیلم که به شکوفایی شخصیت پیتر پارکر و به نوعی بلوغ قهرمانی او اشاره دارد، سازندگان را از حضور دادن شخصیت‌های زیادی در فیلم منع می کند، ولی باید گفت فیلم‌های مارول هیچ گاه پس از تمام شدن فیلم و به نمایش در آمدن نام سازندگانش به پایان نمی رسند.


بیشتر بدانید: حضور شخصیت Mysterio در فیلم Spider Man 


شاید همانند آنچه در فیلم‌های دیگر این دنیای سینمایی دیده ایم در انتهای این فیلم شاهد سکانسی کوتاه از آنچه انتظار می رویم باشیم.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات