فیلم Spider-Man: FFH سانسور خواهد شد

فیلم Spider-Man: FFH سانسور خواهد شد

امیر پورمحمد ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

کمپانی سونی خبر ویرایش برخی از صحنه‌های فیلم در حال اکران مرد عنکبوتی: دور از خانه (Spider-Man: Far From Home) را به طور رسمی تائید کرد. با گیمر همراه باشید.

 

فیلم Spider-Man: FFH سانسور خواهد شد

این هفته آخرین قسمت ریبوت شده سری فیلم‌های مرد عنکبوتی (Spider-Man) با دست یابی به رقم فروش ۱.۱ میلیارد دلاری در کل جهان، فیلم اسکای فال (Skyfall) را از سری فیلم‌های جیم باند (James Bond) را پشت سر گذاشت و توانست لقب پر فروش‌ترین فیلم کمپانی سونی (Sony) را به خود اختصاص دهد. این در حالی است که بسیاری انتظار داشتند دنیای سینمایی مارول (MCU) با ورودش به فاز چهارم و تمام شدن تمام سورپرایزهایش، با کمی افت رو برو شود.

فیلم Spider-Man: FFH سانسور خواهد شد

فیلم Spider-Man: FFH سانسور خواهد شد

گویا شرکت مارول (Marvel) تازه روی دور افتاده است و تمام جنجالی که در نمایشگاه کامیک کان (Comic-Con) امسال بر پا شده بود تنها گوشه ای سیاست‌های بلند پروازانه این شرکت می باشد.


بیشتر بدانید: Spider-Man: FFH پر فروش‌ترین فیلم مرد عنکبوتی شد


در آخرین آپدیت خبری پرفروش‌ترین فیلم کمپانی سونی با کمی تغییرات، از ۲۹ اوت باری دیگر وارد سینماها خواهد شد. ابتدا با توجه به شایعات منتشره پیش بینی می شد که این فیلم با حذف برخی صحنه‌ها رو برو خواهد بود، ولی روز گذشته کمپانی سونی به صورت رسمی تائید کرد نه تنها فیلم ویرایش شده کوتاه‌تر از فیلم اصلی نخواهد بود، بلکه حاوی چهار دقیقه بیشتر نیز خواهد بود.

فروش فیلم Spider-Man: FFH

فروش فیلم Spider-Man: FFH

با توجه به این خبر منتشره، فیلم ادیت شده حاوی چهار دقیقه کاملاً هیجان انگیز خواهد بود که برخی پیش چینی‌ها را برای فیلم‌های آینده دنیای سینمایی مارول به همراه خواهد داشت.


بیشتر بدانید: فروش باور نکردنی فیلم Spider-Man: FFH


شاید این ادیت فیلم باری دیگر فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه را وارد ده فیلم برتر باکس آفیس هفته کند. حال باید تا تاریخ ۲۹ اوت منتظر بود تا دید چه اتفاقاتی برای این فیلم پر فروش و محبوب خواهد افتاد.

منبع:

ComingSoon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات