صحنه‌های حذف شده فیلم Avengers: Endgame

صحنه‌های حذف شده فیلم Avengers: Endgame

امیر پورمحمد ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

آقای کوین فیجی (Kevin Feige) در مورد انتشار صحنه‌های حذف شده فیلم‌های مارول (Marvel) در قالب یک مستند مجزا می گوید. با گیمر همراه باشید.

 

صحنه‌های حذف شده فیلم Avengers: Endgame

بی شک انتشار سکانس‌های حذف شده سری فیلم‌های مارول پس از مدتی از اکران فیلم‌های اصلی، یکی از پر طرفدارترین کاری‌هایی است که در چند ساله اخیر توسط سازندگان فیلم‌های دنیای سینمایی مارول (MCU) صورت می گیرد. البته باید متذکر شد که با این که برخی از سکانس‌ها در چند ساله اخیر منتشر شده اند، اما بیش از ۸۰ درصد آن‌ها همچنان باقی هستند.

سکانس حذف شده فیلم Avengers: Endgame

سکانس حذف شده فیلم Avengers: Endgame

از همین رو آقای کوین فیجی در مصاحبه ای که چندی پیش با مجله Empire داشت در مورد انتشار این فیلم‌ها این چنین گفت:

«بی شک اگر ما یک مجموعه کامل از لحظات حذف شده فیلم‌ها، مثلاً فیلم انتقام جویان: آخرین بازی را منتشر کنیم این فیلم مستند گونه فروش خوبی خواهد داشت، چرا که طرفداران دو آتیشه این فیلم آن را با تمام وجود خواستار هستند.

البته بهتر است در این مورد تبلیغ نکنم، ولی ما چندین و چندین لحظه بسیار ناب نیز در این میان داریم که به اندازه خود فیلم جذاب هستند. بی شک حذف چنین صحنه‌هایی از فیلم اصلی بسیار سخت بوده است، به همین خاطر ما مایل هستیم که آن‌ها را به نمایش در آوریم.

چند وقتی است که ایده انتشار این سکانس‌های حذف شده به صورت یک فیلم مجزا وجود دارد. بی شک خیلی از عوامل نیز با این کار موافق هستند.

به زودی برخی از این صحنه‌ها منتشر خواهند شد.»

صحنه‌های حذف شده فیلم Avengers: Endgame

صحنه‌های حذف شده فیلم Avengers: Endgame

خوب باید گفت با توجه به گفته‌های آقای فیجی، به نظر می رسد فیلمی مستند در مورد عوامل پشت صحنه سری فیلم‌های مارول در راه است.


بیشتر بدانید: ناتالی پورتمن در نقش Thor مؤنث


بی شک قرار دادن این سکانس‌های حذف شده در یک فیلم مستند بهترین کار است و همان گونه که آقای فیجی گفت، این ایده با افراد مربوطه در میان گذاشته شده است و در حال حاضر آقای فیجی در انتظار تائید شروع کار است.

باید گفت این صحنه‌های حذف شده دقیقاً به اندازه فیلم اصلی کار برده اند و حداقل ارزش یک بار دیده شدن توسط طرفداران  را دارند.

منبع:

ComingSoon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات