معرفی و بررسی بازی موبایل Horizon Chase

معرفی و بررسی بازی موبایل Horizon Chase

علیرضا زمانی ۲۰ آبان ۱۳۹۸ نظرات

بازی Horizon Chase بازگشتی به دوران بازی های ماشین سواری آرکیدی سال ۱۹۸۰ است. با گیمر همراه باشید تا بررسی بازی Horizon Chase را با شما در میان بگزاریم.

 

معرفی و بررسی بازی موبایل Horizon Chase

استودیو بازی سازی Aquiris با هدف بازسازی بازی‌های ماشین سواری دهه‌ی ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ بازی Horizon Chase را ساخت است و باید گفت که بازی Horizon Chase تبدیل به یک بازی فوق‌العاده شده است. Aquiris حتی Barry Leitch آهنگساز بازی Top Gear را نیز به کار گرفته‌ است تا موسیقی با همان استایل تاریخی بسازد.

گرافیک بازی واقع شاهکار است.

گرافیک بازی واقع شاهکار است.

بازی Horizon Chase یک بازی با استایل گیم پلی آرکیدی است که در بازی‌های امروزی جایی ندارد. بازی‌های ماشین سوری امروزی روی گرافیک، فیزیک و واقعیت گرایی تمرکز می‌کنند. درحالی‌که در بازی Horizon Chase سکه جمع می‌کنید، سوخت خود را مدیریت می‌کنید و بعضی اوقات با برخور‌د به موانع شروع به چرخیدن دور خودتان می‌کنید.

 

Horizon Chase با گرافیک Low-Poly خود سعی در ترکیب گرافیک قدیمی با تکنولوژی گرافیک امروزی می‌کنید و باید گفت که این بازی واقعاً زیباست. استایل گرافیکی بازی و متغیر بودن پیست‌های مسابقه‌ی بازی جذابیت بازی را چند برابر می‌کند.

محیط های بازی واقعا زیبا هستند.

محیط های بازی واقعا زیبا هستند.

هر پیست مسابقه‌ی بازی متفاوت و زیباست، مسابقات بازی بین کشورهای مختلف تقسیم می‌شود که هر کشور مراحل مخصوص به خود را دارد که برای باز کردن مراحل بعدی باید مقام بهتر از سه را در مسابقات به دست بیاورید.

 

در حین مسابقات سکه‌ها یا Token های آبی رنگی را جمع آوری می‌کنند که برای آزاد کردن پیست‌های جایزه به درد می‌خورند. در این پیست‌های جایزه می‌توانید با اول شدن یک ماشین جدید و یا با سوم شدن یک ارتقا برای ماشین خود به دست بیاورید.


بیشتر بدانید: معرفی و بررسی بازی موبایل Death Road To Canada


مقدار محتوایی که بازی Horizon Chase ارائه می‌کند بسیار بالاست، هر کشور چیزی بین هشت یا نه پیست دارد که هر کدام در نوع خود خاص هستند و البته بسیار زیبا. روش بازی به گونه‌ای است که اگر در پیست‌های قبلی خوب عمل نکرده باشید باید برگردید و آنها را دوباره انجام دهید تا مقام بهتری به دست بیاورید. این ممکن است بعد از مدتی بازیکنان را خسته کند.

مسابقات بازی بسیار پر سرعت و هیجانی می باشند.

مسابقات بازی بسیار پر سرعت و هیجانی می باشند.

پیست‌های مسابقه خود به دقت و توجه زیادی نیازمند هستند. مسیرهای مسابقه‌ای که بسیار پر پیچ و خم هستند نیازمند یک ماشین با کنترول بالا است ولی مسیرهای طولانی نیازمند ماشینی با مصرف سوخت پایین هستند.

 

گرافیک فوق‌العاده بازی Horizon Chase واقعاً جای تحسین دارد. استودیو Aquiris با ترکیب گرافیک‌های قدیمی و جدید توانسته‌اند صحنه‌های بسیار زیبایی را برای بازی خلق کنند.

بازی دارای ماشین ها کلاسیک فوق‌العاده ای می باشد.

بازی دارای ماشین ها کلاسیک فوق‌العاده ای می باشد.

موسیقی ساخت Barry Leitch نیز به بازی هویت خاص و قدیمی می‌دهد. موسیقی فوق‌العاده و بازی که باز‌گشتی به دوران Top Gear است بازی را بسیار جذاب‌تر می‌کند.

 

گیم پلی بازی نیز بازگشتی به دوران قدیم است، فیزیک رانندگی و برخورد ماشین‌ها به یک دیگر از بازی‌های امروزی بسیار متفاوت است. با اینکه گیم پلی بازی بسیار متفاوت به نظر می‌رسد باز هم لذت بخش و جذاب است.

تا می تونید گاز بدید.

تا می تونید گاز بدید.

خوشبختانه بازی هیچ‌گونه پرداخت درون برنامه‌ای ندارد تا با روند بازی تداخل ایجاد کند. بازی Horizon Chase بازسازی از بازی‌های قدیمی و فراموش شده است با این حال Horizon Chase یک بازسازی کامل نیست.

 

سازندگان بازی Horizon Chase دقیقاً می‌دانستند که کدام قسمت از بازی‌های قدیمی باید بازسازی می‌شد و کدام قسمت‌های این بازی‌های فراموش شده باید حذف می‌شد. بازی Horizon Chase می‌تواند به تمام توسعه دهندگان بازی نشان دهد که چطور باید یک بازی قدیمی را بازسازی کرد.

نقشه بازی

نقشه بازی

بازی Horizon Chase واقعاً یک بازی ماشین سواری و آرکیدی فوق‌العاده است که فقط برای علاقه‌مندان با بازی‌های مسابقه‌ای نیست و هر کسی که علاقه‌ای به بازی‌های سرعتی آرکیدی دارد می‌تواند از این بازی لذت ببرد.

 

تنها مشکل بازی این است که بازی می‌تواند بعد از مدتی خسته کننده به نظر برسد با اینکه بازی تمام سعی خود را می‌کند تا با ایجاد تنوع مثل مسیرهای مسابقه‌ای پیچیده‌تر و ماشین های جدید این مشکل را حل کند.

 

بازی Horizon Chase یک بازی از دست دادنی نیست و اگر علاقه‌مند به بازی‌های مسابقه‌ای و آرکیدی هستید به هیچ وجه آن را از دست ندهید.

 

دانلود بازی Horizon Chase برای iOS و Android:

دانلود بازی از اپ استور اپل

دانلود بازی از گوگل پلی

 

 

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات