رکورد جدید تعداد بازیکن Rainbow Six Siege

رکورد جدید تعداد بازیکن Rainbow Six Siege

پیمان ادیب ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

بازی محبوب RainBow Six Siege به تازگی توانسته است تا رکورد جدیدی در تعداد بازیکن برای خود ثبت کند. با گیمر همراه باشید.

 

رکورد جدید تعداد بازیکن Rainbow Six Siege

Ubisoft به تازگی درصفحه رسمی بازی Rainbow Six Siege در توییتر اعلام کرده است که رکورد جدیدی در تعداد بازیکن برای این بازی ثبت شده است، این بازی که در سال ۲۰۱۵ عرضه شده بود اکنون ۵۰ میلیون بازیکن دارد که عدد قابل توجهی برای یک بازی آنلاین محسوب می شود.

بازی Rainbow Six Siege جزو بازی هایی است که عنوان Tom Clancy را به همراه دارد، این بازی که ۴ سال پیش منتشر شده توانسته تا هرسال با انتشار آپدیت هایی جدید برای این بازی بازیکنان را سرگرم نگه دارد و تعداد بازیکنان خود را هر سال بیشتر کند.


بیشتر بدانید: ۲۵۰ صحنه خنده دار Rainbow Six Siege


این بازی که باری ۲ کنسول Xbox One و PS4 و همچنین PC عرضه شده است یکی از بازی های عالی است که Ubisoft ساخته و احتمالا در آینده نزدیک نیز شاهد آپدیت های بیشتر برای بازی خواهیم بود.

بازی Rainbow Six Siege

بازی Rainbow Six Siege

دنیای گیمینگ این روزها به گونه ای شده است که استودیوهایی که بازی طراحی می کنند مخصوصا بازی های آنلاین، باید سعی کنند تا نهایت خلاقیت را در ایجاد محتوای مناسب برای بازیکنان به کار بگیرند وگرنه بازیکنان آن بازی ریزش خواهد داشت.

امروزه می توان بازی هایی مانند Fortnite و یا Apex Legends را دید که به دلیل ایجاد خلاقیت در بازی توانسته اند تا بازیکنان خود را نگه دارند و یا حتی گیمر های بیشتری را به خود جلب کنند.

منبع:

VGChartz

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات