معرفی و بررسی بازی موبایل Death Road To Canada

معرفی و بررسی بازی موبایل Death Road To Canada

علیرضا زمانی ۱۳ آبان ۱۳۹۸ نظرات

آمریکا را زامبی‌ها اشغال کرده‌اند و تنها راه نجات رسیدن به کانادا می باشد! با گیمر همراه باشید تا بررسی بازی Death Road To Canada را با شما درمیان بگذاریم.

 

معرفی و بررسی بازی موبایل Death Road To Canada

حضور زامبی‌ها در بازی‌های رایانه‌ای چیز جدیدی نیست ولی بازی Death Road To Canada شما را به سفری روی جاده‌ی مرگ دعوت می‌کند. ساخته شده به دست Rocketcat Games و Madgarden بازی Death Road To Canada تقریباً بر روی هر پلتفرمی به فروش می‌رسد، از PS4 گرفته تا PC و از Android تا Nintendo Switch.

پیش به سوی کانادا

پیش به سوی کانادا

در آغاز، بازی اصلاً وقت تلف نمی‌کند و همان ابتدا به شما می‌گوید که آمریکا را زامبی‌ها اشغال کرده‌اند و این کشور دیگر جای امنی نیست و تنها راه نجات رسیدن به کانادا است. از همان ابتدا بازی به شما یک ماشین و مقداری سوخت می‌دهد و شما را راهی یک سفر خطرناک روی جاده‌ی مرگ می‌کند.

 

بازی دارای یک سیستم ساخت کاراکتر بزرگ می‌باشد که می‌توانید ویژگی‌ها و قیافه‌ی کاراکترتان را با استفاده از آن ایجاد کنید. خارج از ویژگی‌های ظاهری یک کاراتر آنها دو ویژگی Perk و Trait را نیز داند که هر کدام به کاراکتر شما ویژگی‌هایی می‌دهد که ممکن است زندگی شما را دز این سفر خطرناک نجات دهند.

شخصیت های بازی

صفحه ی ساخت کاراکتر در بازی

Perk هایی مثل تعمیر کار به کاراکتر شما دانش تعمیر ماشین را می‌دهند که به کاراکتر شما این اجازه را می‌دهد که زمانی که ماشینتان خراب شد آن را تعمیر کند یا Perk جراح به کاراکتر شما توانایی انجام جراحی روی ‌هم تیمی هایش را می‌دهد.

 

Trait های بازی نیز ویژگی‌های بیشتر به یک کاراکتر اضافه می‌کنند مثل ویژگی Paranoid که به کاراکتر شما این توانایی را می‌دهد که همیشه برای حمله و خطر آماده باشد ولی این ویژگی هم تیمی هایش را اذیت خواهد کرد.

 

یکی از ویژگی‌های جالب بازی Death Road To Canada تصمیم گیری‌هایی است که در بازی انجام می‌دهد. بازی همیشه سناریو جالبی دارد که شما باید از این موقعیت به خوبی به هدف کمک به تیمتان استفاده کنید.

بازی زامبی

زامبی ها از همه جهت آماده ی حمله هستند!

بازی از همان ابتدا شما را وارد نبرد و مبارزه می‌کند و از شما می‌خواهد تا برای جمع آوری منابع به یک منطقه‌ای وارد شوید. آین مناطق هر کدام ویژگی ها و منابع خاص خود را دارند. مثلاً یک سوپرمارکت بزرگ پر از منابع غذایی خواهد بود و یا یک ایستگاه پلیس پر از گلوله و اسلحه که هر کدام به تیم شما در این مسیر کمک خواهد کرد.


بیشتر بدانید: معرفی و بررسی بازی موبایل The Battle of Polytopia


شما ابتدا با دو نفر بازی را شروع می‌کنید و در طول مسیر می‌توانید تا چهار نفر تیم خود را گسترش دهید. در طول این مسیر با فروشندگان و افراد مختلف برخورد خواهید کرد، از نینجاهای گرفته که به شما کمک می‌کنند تا افرادی که تصمیم به ملحق شدن به شما را دارند.

 

در این مسیر به مواردی که جان شما را نیز تحدید می‌کنند برخورد خواهید کرد موانعی مثل راهزنان که می‌خواهند غذای شما را بدزدند یا دسته‌های بزرگ زامبی که به شما حمله می‌کنند. حتی بعضی مواقع ماشین شما خراب می‌شود و باید پای پیاده این مسیر را ادامه دهید.

بازی های پلیسی

ایستگاه پلیس در بازی Death Road To Canada

بازی Death Road To Canada دارای یک سیستم گیم پلی خیلی ساده است و تنها هدف شما زنده ماندن و رسید به کانادا است. با این حال بازی با این سیستم کوچک و آسان گیم پلی توانسته است یک تجربه‌ی عمیق و سرگرم کننده ایجاد کند.

 

مبارزه با زامبی‌ها کار پیچیده‌ای نیست، اسلحه‌ی خوب پیدا می‌کنید و با هم‌تیمی های تان به مبارزه با آنها می‌روید. ولی همیشه کشت زامبی‌ها به نفع شما نیست بعضی وقت‌ها تعداد زامبی‌ها به قدری زیاد است که باید فرار کرد.

بازی های موبایل

همیشه باید آماده مبارزه بود

بازی Death Road To Canada یک بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب است که شما را از فلوریدا تا کانادا می‌برد و شما باید در این مسیر خطرناک تمام سعی خود را بکنید که زنده بمانید. تنها مشکل بازی در تکراری شدن الگو یا مراحل بازی است آنهم تنها با بازی کردن زیاد بازی خود را آشکار می‌کند.

 

بازی Death Road To Canada یک بازی بسیار عالی و سرگرم کننده است که می‌تواند هر گیمری طرفدار بازی‌های زامبی را برای ساعت‌ها به خود مشغول کند. اگر طرفدار بازی‌های Survival و زامبی هستید به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید.

 

دانلود بازی Death Road To Canada برای iOS و Android:

دانلود بازی موبایل

دانلود بازی آیفون

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات