تریلر گیم پلی Project Resistance

تریلر گیم پلی Project Resistance

پیمان ادیب ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

تریلر کوتاهی از گیم پلی بازی جدید Project Resistance منتشر شده است که نسخه جدید Resident Evil می باشد. با گیمر همره باشید.

 

تریلر گیم پلی Project Resistance

بازی جدید Capcom که چند مدت پیش لو رفته بود امروز یک تریلر جدید از گیم پلی بازی و اینکه این قسمت چگونه خواهد بود به نمایش گذاشته است. این بازی بر سبک ترسناک بقا که به همراه چند نفر دیگر انجام خواهد شد معرفی شده است.

بسیاری از افرادی که این تریلر از گیم پلی بازی را دیده اند آن را به بازی هایی همچون Friday the 13th و Dead by Daylight تشبیه می کنند، در بازی شما همراه با ۳ نفر دیگر باید سعی کنید از یک مکان فرار کنید.

در مقابل یک نفر نیز کنترل اتاق ها و چیزهای دیگر را به عهده خواهد داشت و باید نهایت تلاشش را بکند تا نگذراد شما جان سالم به در ببرید.


بیشتر بدانید: تاریخ معرفی بازی جدید Resident Evil مشخص شد


هر کدام از ۴ شخصیت که شما بازی خواهید کرد قدرت های خاص خود را دارند، یکی از آنها به بقیه Heal می دهد، یک نفر می تواند دوربین ها و سلاح های امنیتی را هک کند، دیگری می تواند میزان آسیب بیشتری در ضربه های نزدیک داشته باشد و آن یکی قدرتی عجیب برای شناسایی محل زامبی ها دارد.

تصاویری از بازی Project Resistance

تصاویری از بازی Project Resistance

شخصی که از طریق دوربین های مداربسته شما را در نظر خواهد داشت می تواند زامبی ها را در محل های متفاوت Spawn کند، یا اینکه برای کاهش دید شما چراغ ها را برای مدتی خاموش کند، همچنین می تواند بعضی از در ها را قفل کند و تله هایی برای متوقف کردن و یا آهسته کردنتان قرار دهد.

آن شخص همچنین می تواند برای مدت کوتاهی بعضی از زامبی ها را در بازی کنترل کند و خودش به بازیکنان آسیب وارد کند. در این گیم پلی تریلر می بینیم که Mr. X باز حضور دارد و می توان به عنوان یک زامبی قابل کنترل استفاده کرد.

نسخه Closed-beta بازی از تاریخ ۱۲ تا ۱۵ مهر قابل دسترسی خواهد بود، هنوز اطلاعات مشخصی برای زمان انتشار این بازی عرضه نشده است.

دانلود ویدیو از آپارات گیمر 

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات