معرفی و بررسی بازی موبایل A Good Snowman is Hard to Build

معرفی و بررسی بازی موبایل A Good Snowman is Hard to Build

علیرضا زمانی ۱۸ آذر ۱۳۹۸ نظرات

ساخت یک آدم برفی خوب کار بسیار سختی است و این دقیقاً همان کاری است که باید در بازی A Good Snowman is Hard to Build انجام دهید. با گیمر همراه باشید تا معرفی و بررسی بازی A Good Snowman is Hard to Build را با شما در میان بگزاریم.

معرفی و بررسی بازی موبایل A Good Snowman is Hard to Build

بازی A Good Snowman is Hard to Build یک بازی پازلی زیبا و آرامش بخش است که در آن یک کاراکتر با نمک سعی در ساخت آدم برفی های بانمک تر دارد. ساخته شده ه دست Alan Hazelden و Benjamin Davis و منتشر شده در سال ۲۰۱۵ این بازی دارای گرافیک بسیار ساده و جذاب، موسیقی زیبا و آرامش‌بخش و گیم پلی پازلی عالی و چالش برانگیز است.

از همان ابتدا بازی شما را به داخل بازی پرتاب می‌کند، خبری از منو و لوگو های شرکت‌ها نیست، بدون هیچ گونه معطلی بازی به شما می گوید که اولین آدم برفی خودتان را بسازید.

 

هر آدام برفی بازی از سه توپ برفی با سایز های متفاوت کوچک، متوسط و بزرگ ساخته می شوند که شما باید آنها را به ترتیب از بزرگ به کوچک روی هم بچینید. این ساختار پازلی با نگاه اول بسیار ساده به نظر میرسد ولی این بازی به هیچ وجه ساده و بدون چالش نیست.

بازی دارای گرافیک بسیار ساده و زیبایی می باشد.

بازی دارای گرافیک بسیار ساده و زیبایی می باشد.

گلوله های برفی با حرکت کردن روی برف بزرگ‌تر می شوند، فقط می توانید گلوله‌ها را به سمت جلو حرکت دهید و عقب برگرداندن آنها غیر ممکن است و علاوه بر این‌ها مراحل بازی خود موانعی جلوی شما قرار می‌دهند تا حل پازل دشوار تر شود.

هر آدم برفی اسم خاص خودش رو داره.

هر آدم برفی اسم خاص خودش رو داره.

بازی A Good Snowman is Hard to Build دارای گرافیک بسیار ساده با این حال بسیار زیبا است. محیط بازی با کیفیت و دقت به جزئیات ساخته شده است. از درختان تا خود آدم برفی‌ها به خوبی ساخته شده‌اند.

بعضی از مراحل بازی خیلی سخت هستند.

بعضی از مراحل بازی خیلی سخت هستند.

موسیقی بازی بسیار آرام و ساده است و با سادگی کلی بازی هماهنگی دارد که تجربه‌ی لذت بخش بازی را چندین برابر می کند.


بیشتر بدانید: معرفی و بررسی بازی موبایل Chuchel


بازی A Good Snowman is Hard to Build یک بازی بانمک است. از بغل کرد آدم برفی‌ها توسط شخصیت اصلی بازی تا اسم های هر آدم برفی یک جذابیت و خاص بودن به بازی می دهد که در بازی های دیگر نمی توان پیدا کرد.

می توانید با تلسکوپ کل نقشه بازی رو ببینید.

می توانید با تلسکوپ کل نقشه بازی رو ببینید.

توجه به جزئیات در بازی A Good Snowman is Hard to Build بسیار بالا است و کوچک بودن بازی نیز به این عمل کمک کرده است، کاراکتر اصلی بازی تقریباً با همه چیز تعامل دارد. بازی همچنین مکانیک های جالب خود را نیز دارد. می‌توانید با استفاده از یک تلسکوپ تمام نقاط نقشه‌ی بازی را ببینید یا حتی روی نیمکت های بازی به شینید و سوت بزنید.

 

برخی از ویژگی های بازی A Good Snowman is Hard to Build:

  • گرافیک ساده و جذاب
  • موسیقی آرامش بخش
  • طراحی محیط زیبا
  • پازل های چالش برانگیز
  • گیم پلی ساده ولی سرگرم کننده

بازی A Good Snowman is Hard to Build یک بازی عالی از هر نظر است، اگر بازی های پازلی و یا آدم برفی‌ها هستید به هیچ وجه این بازی دوست داشتنی را تاز دست ندهید.

 

دانلود بازی A Good Snowman is Hard to Build برای iOS و Android:

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات