معرفی و بررسی بازی موبایل Mini Metro

معرفی و بررسی بازی موبایل Mini Metro

علیرضا زمانی ۱۱ آذر ۱۳۹۸ نظرات

Mini Metro یک بازی شبیه سازی مترو با گرافیکی بسیار ساده و گیم پلی بسیار جذاب است. با گیمر همراه باشید تا معرفی و بررسی این بازی را با شما به اشتراک بگذاریم.

 

معرفی و بررسی بازی موبایل Mini Metro

بازی استراتژیک و پازلی Mini Metro به شما وظیفه‌ی ساخت و کنترول متروهای شهرهای مختلف را می‌دهد. ساخته شده به دست توسعه دهنده‌ی مستقل Dinosaur Polo Club و منتشر شده در سال ۲۰۱۴ بازی Mini Metro یک بازی با گیم پلی جذاب پازلی است که استایل گرافیکی بسیار جذاب و ساده دارد.

نقشه مترو شهر New York در بازی

نقشه مترو شهر New York در بازی

بازی Mini Metro از همان ابتدا بسیار ساده شروع می‌کند و به شما سه ایستگاه می‌دهد تا آنها را با یک خط به هم وصل کنید. گرافیک بسیار ساده بازی کاملاً شبیه به نقشه‌های مترو واقعی است، و بازی با این کار سعی در ایجاد یک شبیه سازی از سیستم متروهای واقعی دارد با این حال ویژگی‌های آرکیدی بازی نیز جذابیت و تنوع به آن می‌دهد که بازی را بسیار شیرین‌تر می‌کند.

نقشه های بازی رفته رفته بزرگتر می شوند.

نقشه های بازی رفته رفته بزرگتر می شوند.

Mini Metro در کل هیچ عجله‌ای نمی‌کند. می‌توانید کل بازی را نگه دارد، نقشه‌ای که ساخته بودید را کاملاً پاک کنید و با سبکی دیگر نقاط مختلف شهر را به هم وصل کنید. در بازی اشکال هندسی نقش ایستگاه‌ها را بازی می‌کنند و اشکال کوچک سیاه نیز نقش مسافران را. هر مسافر شکل ایستگاهی را که می‌خواهد به آن برسد به خود گرفته است و وظیفه‌ی شما انتقال مسافران به ایستگاه‌های مورد نظرشان است.


بیشتر بدانید: معرفی و بررسی بازی موبایل Chuchel


خیلی ساده با کشیدن انگشتتان بین دو ایستگاه می‌توانید آنها را به هم وصل کنید و حرکت متروهای خود را ببینید. بازی Mini Metro را می‌تواند در مدیریت منابع محدود خلاصه کرد. تونل‌ها، لوکوموتیوها و خطوط مترو محدود هستند.

هر مرحله از بازی روی نقشه شهر های واقعی است.

هر مرحله از بازی روی نقشه شهر های واقعی است.

وجود این محدودیت‌ها باعث می‌شود که به جنبه‌ی استراتژیکی بازی اهمیت بیشتری داده شود. نمی‌توانید کل شهر را با یک خط مترو به هم وصل کنید و انتظار داشته باشید که همه چیز به خوبی و خوشی انجام می‌شود. بعضی ایستگاه‌ها فقط در یک نقطه از شهر هستند و بعضی مسافران باید کل شهر را طی کنند تا به مقصد خود برسند. در چنین مواردی ازدحام جمعیت در ایستگاه‌ها یک مشکل جدی می‌شود.

نباید اجازه دهید ایستگاه ها شلوغ شوند.

نباید اجازه دهید ایستگاه ها شلوغ شوند.

ازدحام جمعیت و شلوغ شدن یکی از ایستگاه‌ها یعنی شکست و پایان بازی و شما باید بهترین تلاش خود را بکنید تا کاراترین نقشه را برای شهر مورد نظر پیاده کنید.

 

بازی Mini Metro دارای یک استایل گرافیک ساده است که به هدف شبیه سازی نقشه‌های مترو واقعی طراحی شده است. موسیقی بازی نیز بسیار آرام و ساده است که در مراحل نهایی بازی سرعت و هیجان به خود می‌گیرد.

بعد از پایان بازی، می‌توانید فیلمی از تغییرات بازی ببینید.

بعد از پایان بازی، می‌توانید فیلمی از تغییرات بازی ببینید.

بازی Mini Metro یک بازی بسیار پیچیده در عین حال بسیار ساده است. بازی با وصل کردن سه نقطه به هم آغاز می‌شود ولی بعد از بیست دقیقه شما در حال کنترول یک سیستم پیچیده‌ی مترو هستید که بیش از چهل ایستگاه را به هم وصل کرده است.

 

برخی ویژگی های بازی Mini Metro:

  • گیم پلی بسیار عمیق در عین حال ساده
  • موسیقی آرام و زیبا
  • بازی در نقشه شهر های واقعی
  • گرافیکی مینیمالیست و جالب

 

بازی Mini Metro واقعاً بازی جذاب و زیبایی است که می‌تواند شما را برای ساعت‌ها مشغول به خود کند. اگر از بازی‌های پازلی و شبیه سازی خوشتان می‌آید و یا حتی دوست دار قطارها هستید به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید.

 

دانلود بازی Mini Metro برای iOS و Android:

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات