بازی The Last of Us 2 مراحل پایانی توسعه را طی می‌کند

بازی The Last of Us 2 مراحل پایانی توسعه را طی می‌کند

احمد هاتفی ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

Anthony Newman، یکی از کارگردانان بازی The Last of Us 2 به تازگی اعلام کرده است که این عنوان مراحل پایانی توسعه اش در حال سپری شدن می باشد. با گیمر همراه باشید.

 

بازی The Last of Us 2 مراحل پایانی توسعه را طی می‌کند

در نمایشگاه E3 2018 بود که ناتی داگ با انتشار ویدیویی جذابی از گیم پلی دومین نسخه بازی محبوب The Last of Us رونمایی کرد و حال اخباری حول تاریخ انتشار این عنوان انحصاری مطرح شده است.

تقریبا هر هفته یک تاریخ احتمالی برای عرضه این بازی مورد انتظار منتشر می شود ولی به تازگی یکی از کارگردانان بازی اعلام کرده است که بازی در مراحل آخر توسعه و ساختش قرار دارد و این یعنی نزدیک شدن به زمان انتشار.

The Last of Us 2، یکی از انحصاری های مورد انتظار PS4

The Last of Us 2، یکی از انحصاری های مورد انتظار PS4

آنتونی نیومن در توییت جدیدش از چندین انیماتور، برنامه نویس و طراح بازی برای کار در عنوان The Last of Us 2 دعوت به همکاری کرده است.


بیشتر بدانید: گرافیک خیره کننده بازی The Last of Us Part II


در ادامه این توییت وی خبر مراحل پایانی توسعه بازی The Last of Us 2 را داده است که طرفدارانی را کمی به این که تاریخ انتشارش نزدیک باشد، امیدوار کرده است.

نیومن اعلام کرده است انتشار بازی در سال ۲۰۱۹ قطعی نیست و کاربران تا حدودی می توانند خوشحال باشند چرا که حرفی از تاخیر در ساخت یا ارئه بازی نشده است.

The Last of Us 2 احتمالا تا سال 2020 منتشر نشود

The Last of Us 2 احتمالا تا سال ۲۰۲۰ منتشر نشود

اما دعوت به همکاری و استخدام نیروهای جدید موردی است که تایید می کند بازی حالا حالاها کار دارد و ممکن است تا قبل از سال ۲۰۲۰ منتشر نشود.

به نظر شما بازی The Last Of Us 2 در چه تاریخی منتشر خواهد شد؟

منبع:

GamesRadar

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات