TGS 2019: جدیدترین گیم‌پلی بازی Death Stranding

TGS 2019: جدیدترین گیم‌پلی بازی Death Stranding

احمد هاتفی ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

استودیو Kojima Productions طی قولی که داده در دومین پنل خود در رویداد TGS 2019 از گیم پلی جدید بازی Death Stranding رونمایی کرده است که مثل همیشه سوال برانگیز و مرموز می باشد. با گیمر همراه باشید.

 

TGS 2019: جدیدترین گیم‌پلی بازی Death Stranding

Death Stranding در طول مدتی که معرفی شده تا به امروز تریلرهایی متعدد و گیم پلی هایی از آن منتشر شده ولی تا به حال کسی چندان شیرفهم نشده است که دستپخت جدید هیدئو کوجیما از چه قرار است و گیمر قرار است چه کاری در بازی انجام دهد!

استودیو کوجیما پروداکشنز از روزها پیش اعلام کرده بود که در دومین پنل اختصاصی خود در نمایشگاه Tokyo Game Show 2019 از گیم پلی جدیدی رونمایی خواهد کرد و حال شاهد ۳۰ دقیقه هیجان انگیز از این بازی هستیم.

کوجیما در اسپویل نشدن داستان بازی انقدر حساسیت به خرج داده است که حتی در این گیم پلی هم نمی توان قسمت اکشن بازی را مشاهده کرد اما به المان هایی همچون شخصی سازی و محیط های بازی پرداخت شده است.

در این ویدیو کوجیما خواسته نشان دهد که جای جای بازی پر از سرگرمی است و حتی اتاقی که سم در آن زندگی می کند هم خالی از تکرار است و باعث می شود دائما منتظر اتفاقات جدید باشید.


بیشتر بدانید: TGS 2019: باس فایت‎‌های بازی Final Fantasy VII Remake


پنل سوم و پایانی استودیو Kojima Productions در نمایشگاه Tokyo Game Show 2019 با حضور تیم صداگذاری بازی Death Stranding و بدون نمایش تریلر جدید ۱۱:۳۰ صبح الی ۱۲:۲۰ روز یکشنبه، ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد.

Death Stranding جدیدترین اثر کوجیما و اولین بازی استودیو اختصاصی اش Kojima Productions می باشد که قرار است در تاریخ ۱۷ آبان بصورت انحصاری برای PS4 منتشر شود.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر 

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات