۷ ویژگی که از بازی Call of Duty: Modern Warfare 4 انتظار داریم

۷ ویژگی که از بازی Call of Duty: Modern Warfare 4 انتظار داریم

پیمان ادیب ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

با انتشار شایعاتی مبنی بر ساخت نسخه جدید Call of Duty به نام Modern Warfare 4، انتظار داریم این بازی مثل سری بازی های Modern Warfare جذاب و متفاوت باشد. با گیمر همراه باشید.

 

۷ ویژگی که از بازی Call of Duty: Modern Warfare 4 انتظار داریم

هرچه به معرفی جدید ترین بازی Call of Duty نزدیک تر می شویم، احتمال اینکه بار دیگر شاهد بازی جدید از سری معروف و جذاب Modern Warfare باشیم بیشتر می شود.

در صورت بازگشت این سری، باید بعضی ویژگی های جدید و یا قدیمی به این بازی اضافه شود تا بازی جذاب تر باشد، ما برای شما ۷ ویژگی که باید بازی modern Warfare 4 داشته باشد را آماده کرده ایم:

۱. نه به زامبی ها، بازگشت قسمت Spec Ops

بعد از انتشار بازی Modern Warfare 2 شاهد قسمتی جدید به نام Spec Ops بودیم، در این قسمت بازیکنان در یک محیط شاد و بعضی وقت ها بسیار سخت قرار می گرفتند و ماموریت های مختلف انجام می دادند.

در بعضی از این سناریو ها، شما بایستی از مهارت تیر اندازی خود استفاده می کردید تا بتوانید مراحل بازی را به پایان برسانید. بعد ها در بازی Modern Warfare 3 شاهد قسمت Survival بودیم.


بیشتر بدانید: ریمستر بخش کمپین بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 رده بندی سنی شد


در قسمت Survival شما در مقابل موجی از دشمنان قرار می گرفتید. با شکست هر موج، دشمنان قوی تر با اسلحه های پیشرفته تری به سراغتان می آمدند، که بعد ها این قسمت در بازی ها به قسمت زامبی تبدیل شد، اگر قرار است بازی بعدی Call of Duty: Modern Warfare 4 باشد، ما انتظار داریم تا حالت کلاسیک و قدیمی به بازی برگردد.

۲. سیستم بهتر برای کلن ها در قسمت چند نفره

ما در بازی Modern Warfare 3 شاهد کلن تگ های ۳ حرفی بودیم که بعد ها در بازی های بعدی بهبود یافتند و تغییرات زیادی در این سیستم ایجاد شد.

ولی بهتر است در بازی بعدی این سری شاهد سیستمی متفاوت برای کلن تگ ها باشیم تا در آینده یک قسمت بی هدف و بدون جذابیت برای بازیکنان نباشد.

۳. داستان بهتر و طولانی تر

اگر بخواهیم قسمت تک نفره بازی های Call of Duty را بررسی کنیم همیشه شاهد داستان هایی جذاب و گیرا بوده ایم. اگر نگاهی به بازی Infinite Warfare داشته باشیم، خواهیم دید که داستان این مجموعه یکی از بهترین ها در این سری بازی ها بوده است.

در داستان بازی ها معمولا شاهد حق انتخاب در برخی قسمت ها بوده ایم که باعث می شوند تا پایان های متفاوتی برای بازی ها را شاهد باشیم. همین باعث می شود تا بازیکن زمان بیشتری را صرف رسیدن به پایان های مختلف بازی بکند.


بیشتر بدانید: قسمت جدید Call of Duty بخش داستانی خواهد داشت


اگر بخواهیم بگوییم داستان بازی Modern Warfare 4 به چه صورت خواهد بود، باید به شما بگوییم که شاهد گیم پلی طولانی و جذاب، همراه با تصمیم گیری ها زیاد و مهم در طول بازی  خواهیم بود.

۴. ویرایش نقشه های درون بازی

متاسفانه امروزه بازی های بسیار کمی قابلیت ویرایش را به بازیکنان در مورد قسمت ها مختلف بازی می دهند، این که بتوان قسمت های مختلف یک بازی ویرایش کرد بسیار جذاب می باشد و کار افرادی که در این زمینه وارد هستند را بسیار راحت می کند.

مطمئنا اگر بازی بعدی Call of Duty دارای چنین ویژگی باشد بسیار جذاب و کاربردی خواهد بود.

۵. Captain Price حتما باید در بازی بعدی سری Modern Warfare باشد

اگر شما تا به حال فقط یکی از بازی های سری Modern Warfare را انجام داده باشید، به خوبی با Captain Price آشنایی دارید. به جرات می توان گفت که داستان سری بازی های Modern Warfare در واقع حول محور این شخصیت اتفاق می افتد.

در پایان این سری جذاب هم تنها کسی که زنده می ماند فقط اوست بنابراین حضور او در Modern warfare 4 منطقی خواهد بود.

۶. درگیری های زمینی بیشتر

بسیاری از بازیکنان Call of Duty، بعد از انتشار قابلیت هایی مثل پرش دوتایی و یا راه رفتن در دیوار، خوشحال نبودند چون بازی های قبلی این سری بر پایه در گیری ها زمینی بود، ولی بازی Black Ops 4 توانسته بود با ترکیب این دو یک بازی عالی تولید کند.

اگر بازی Modern Warfare 4 منتشر شود احتمالا باید شاهد ترکیب دو نوع درگیری زمینی و هوایی باشیم که به خوبی با هم ترکیب شده اند.

۷. به Season Pass احتیاجی نیست!

سری بازی های Call of Duty حدود بیشتر از یک سال است که محصولات خود را همراه یک Season Pass عرضه می کنند که این با واکنش بد بعضی بازیکنان مواجه شده است.


بیشتر بدانید: ویدیو: نقشه Nuketown بازی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر شد


اگر بازی هایی از کمپانی های دیگر که موفق به ساخت بازی های شوتر جذاب شده اند را بررسی کنیم خواهیم دید که همراه با بازی و یا بعد از مدتی، مپ ها و یا ویژگی های جدیدی را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند.

خوشبختانه کمپانی Treyarch هم کار هایی در همین زمینه برای بازی Black Ops 4 انجام داده است، این نشانه خوبی است که احتمالا در آینده بازی هایی این سری بسیار بهتر خواهند شد.

منبع:

DailyStar

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات