اولین تصاویر بخش آنلاین Call of Duty: Modern Warfare

اولین تصاویر بخش آنلاین Call of Duty: Modern Warfare

پیمان ادیب ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

با گذشت نزدیک به چند هفته از معرفی بازی Call of Duty: Modern Warfare، شاهد پخش شدن اولین تصاویر از بخش آنلاین بازی هستیم. با گیمر همراه باشید.

 

اولین تصاویر بخش آنلاین Call of Duty: Modern Warfare

بازی Call of Duty: Modern Warfare که آخرین نسخه معرفی شده از سری محبوب Call of Duty است، توسط Infinity Ward ساخته شده و قرار است Activision این بازی را منتشر کند.

امروز شاهد پخش شدن اولین تصاویر(۲ عکس از درون بازی) از بخش مولتی پلیر بازی توسط این دو کمپانی هستیم. بازی Call of Duty: Modern Warfare علاوه بر قسمت آنلاین و قسمت تک نفره آنلاین، دارای قسمت ماموریت های تک نفره و دو نفره خواهد بود تا مانند سری های قبل Modern Warfare باشد.


بیشتر بدانید: تریلر بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد [بروزرسانی]


احتمالا مهم ترین قسمت این بازی قسمت داستانی آن خواهد بود که به گفته سازندگان بازی دارای داستانی غنی خواهد بود و حتی به گفته بعضی افراد ممکن است شما را در موقعیت های مختلف به گریه بیندازد.

آنچه که بیشتر از همه قسمت داستانی را جذاب تر خواهد کرد کاراکتر محبوب بازی های کالاف دیوتی یعنی Captain Price است که به دفعات زیاد در تریلر بازی او را می بینیم. البته باید این را هم بگوییم که Soap یکی از کاراکتر هایی که در سه گانه Modern Warfare او را دیده بودیم، در این بازی نیز حضور خواهد داشت.

بازی Call of Duty: Modern Warfare برای کنسول های PS4 و Xbox One و همچنین PC در تاریخ ۳ ابان ۱۳۹۸ قابل دسترسی خواهد بود.

منبع:

VGChartz

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات