ویدیو: بازی جدید سوپرسل با نام Rush Wars معرفی شد

ویدیو: بازی جدید سوپرسل با نام Rush Wars معرفی شد

احمد هاتفی ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

استودیو بازی سازی معروف Supercell با انتشار تریلری از بازی جدید خود با نام Rush Wars رونمایی کرده است. با گیمر همره باشید.

 

بازی جدید سوپرسل با نام Rush Wars معرفی شد

بی شک همه ما بازی کلش آو کلنز را روی گوشی همراه خود تجربه کرده ایم و طعم هیجان و استرس بی نظیرش را چشیده ایم؛ اما مدتی است که دیگر این بازی از دور خارج شده و کاربران سراغ عناوین جدیدتری می روند.

سوپرسل بعد از این بازی کلش رویال را عرضه کرد که مشتقی از کلش اف کلنز بود با این تفاوت که کارتی است و طرفداران بسیاری در سرتاسر دنیا دارد؛ اما این آخر کار نیست، بلکه این استودیو فنلاندی عنوان جدیدی را با سبک استراتژیک ساخته است که هیجان انگیز به نظر می رسد.

در تریلری که از بازی Rush Wars منتشر شده شاهد معرفی شخصیت های Pitcher ،Coach ،B.I.G ،Gorilla و Boxer که هرکدام دارای ویژگی هایی هستند و با توجه به تجربه ای که از بازی های سوپرسل داریم بی شک هریک از این کاراکترها نقش خاصی را در روند بازی ایفا می کنند.

جریان بازی از این قرار است که گیمر کنترل یک معدن طلا را برعهده دارد و هر بازیکن باید با استفاده از استراتژی های خاص و ابزاری که در دست دارد راه های رسیدن دشمنان به این معدن را متوقف یا آهسته کند.

بعد از چیدن استحکامات دفاعی، می توانید نیروهای ویژه خود را ساخته و به سمت معادن طلای دیگر بازیکنان حاضر در بازی حمله کنید و معادن طلای آن ها را از بین ببرید و ستاره و پاداش دریافت کنید.

همانند آثار قبلی سوپرسل، بازی Rush Wars دارای Clan می باشد که می توانید وارد آن شوید و تیم خود را ساخته و با دوستانتان به تبادل نیرو بپردازید و به مصاف دشمنان بروید.

این بازی در دسترس پلتفرم های اندروید و iOS می باشد. البته نسخه آیفون Rush Wars هم‌ اکنون در کشورهای کانادا، نیوزیلند و استرالیا به صورت محدود در دسترس قرار گرفته و در تاریخ نامعلومی به صورت جهانی در دسترس قرار می گیرد.

در ادامه می توانید تریلر رونمایی از بازی Rush Wars را تماشا کنید.

دانلود ویدیو از آپارات گیمر 

منبع:

Pocket Gamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات