تریلر بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد [بروزرسانی]

تریلر بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد [بروزرسانی]

پیمان ادیب ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

بالاخره پس از مدت ها انتظار بازی جدید Call of Duty معرفی و زمان انتشار این بازی مشخص شد. با گیمر همراه باشید.

 

تریلر بازی Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد

شایعاتی که قبلا درباره نسخه بعدی سری محبوب Call of Duty منتشر شده بود، درست از آب در آمد و قرار است بازی بعدی این سری با عنوان Modern Warfare منتشر شود.

این بازی قرار است یک تصویرسازی دوباره از این سری باشد. کمپانی منتشر کننده بازی یعنی Infinity Ward این بازی را به کمک استودیو های Raven Software و Beenox ساخته و طراحی کرده است. این بازی در تاریخ ۲۵ ماه اکتبر (۳ آبان) منتشر خواهد شد.

قبل از این Infinity Ward در طی یک سخن رانی در مورد بازی جدید کالاف دیوتی، گفته بود که این بازی دارای قسمت داستانی یک نفره خواهد بود. در این سخن رانی که نیز گفته شده بود که بازی بعدی قرار است یک تصویرسازی دوباره از بازی باشد.


بیشتر بدانید: نسخه جدید بازی Call of Duty در نمایشگاه E3 2019 حضور خواهد داشت


حضور Captain Price در بازی Call of Duty: Modern Warfare

حضور Captain Price در بازی Call of Duty: Modern Warfare

Infinity Ward در این بازی سعی کرده است تا چیز هایی مثل واقعیت هایی که درباره جنگ نمی دانیم و در طول زمان از یاد رفته است را به تصویر بکشد. شما دراین بازی نه تنها به عنوان یک سرباز نیرو های ویژه جنگ خواهید کرد بلکه این فرصت را خواهید یافت تا جنگ را از دید یک چریک که از سلاح ها و تکنولوژی قدیمی استفاده می کند تجربه کنید.

چیزی که در این تریلر بیش از پیش جلب توجه می کند حضور دوباره Captain Price است، گفته شده است که چند کاراکتر قبلی از این سری نیز حضور خواهند داشت.

در بازی Call of Duty: Modern Warfare داستانی متفاوت خواهیم دید

در بازی Call of Duty: Modern Warfare داستانی متفاوت خواهیم دید

Call of Duty: Modern Warfare برای تمامی پلتفرم های بازی منتشر خواهد شد و Season Pass نخواهد داشت. در کنار قسمت داستانی تک نفره و قسمت چند نفره آنلاین، شاهد بازگشت ویژگی قبلی سری Modern Warfare یعنی ماموریت های Co-op یعنی ۲ نفره هستیم.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر 

 

بروزرسانی: قابل ذکر است که علاوه بر کاپیتان پرایس، شخصیت Soap MacTavish هم در این نسخه حضور خواهد داشت!

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات