معرفی و بررسی بازی موبایل فوتبال سوپراستار

معرفی و بررسی بازی موبایل فوتبال سوپراستار

پویا سیف دوست ۲۵ تیر ۱۳۹۸ نظرات

اگر به ورزش اهمیت میدهید و به بازی های فوتبالی علاقه زیادی دارید، با گیمر همراه باشید تا بازی فوتبال سوپراستار را مورد نقد و بررسی قرار دهیم.

 

معرفی و بررسی بازی موبایل فوتبال سوپراستار

بازی های متعددی در مورد فوتبال برای گوشی ساخته شده اند، ولی یک گیمر همیشه می خواهد بهترین را از میان چند گزینه انتخاب کند. بازی «فوتبال سوپراستار» یکی از آن بهترین هاست! بازی آنقدر دارای جزئیات و راهنمایی است که نمیگذارد در هنگام تجربه برایمان جای سوالی بماند. به ادامه بررسی بازی «فوتبال سوپراستار» توجه کنید.

 

رهنمایی های بازی فوتبال

راهنمای کاربر در بازی

بازی از زمانی که شروع می شود بازیکن را راهنمایی می کند تا استاد شدن و به قول خود بازی تبدیل شدن به یک رئیس یا صاحب باشگاه حرفه ای. البته بازی جایگاه های گوناگونی را در اختیار شما قرار میدهد؛ از مربی گرفته تا بازیکنان و اسپانسرها… بازی شاید در ابتدا پیچیده به نظر برسد اما بدلیل فارسی بودن محتوای رابط کاربری میتوان سریعا همه گزینه ها را یاد گرفت و استاد شد.

 

جدول تفاضل تیم های فوتبال

جدول تفاضل تیم ها

با اینکه «فوتبال سوپراستار» یک بازی ایرانی می باشد اما علاوه بر تیم های ایرانی، تیم های خارجی نیز در بازی گنجانده شده اند. هر تیم همه المان های فوتبال واقعی را در کنار خود دارد و بازی به شما اجازه میدهد تا تیم مورد انتخاب خود را کاملا شخصی سازی کنید. ترکیب بندی، افزایش توان بازیکنان، استخدام مربی جدید و… از سفارشی کردن بازی محسوب می شوند.

 

چمن میدان فوتبال

آب و هوای پویای بازی

میرسیم به گرافیک بازی که در حد خوب و قابل قبول است. شاید با اولین تجربه بگویید که گرافیک بازی چندان چشم نواز نیست، ولی در عوض همین گرافیک متوسط و بهینه باعث روان بودن بازی می شود. البته منظورمان از گرافیک متوسط فقط قسمت گیم پلی بازی می باشد، وگرنه در دیگر قسمت ها مثل منوها، رابط و تجربه کاربری کاملا رضایت بخش است. همچنین وجود شرایط آب و هوای متنوع مثل هوای بارانی از نقاط قوت گرافیک بازی محسوب می شوند.

 

بازی فوتبال

گیم پلی بازی و نحوه زدن شوت

گیم پلی بازی شاید در اول کار کمی سخت به نظر برسد ولی کافیست چند بار مسابقه دهید تا حساب کار به دستتان بیاید. بازی «فوتبال سوپراستار» چند جهت دوربین دارد که بسته به شرایط گیم پلی عوض می شود، مثلا در هنگام دریبل و پاسکاری دوربین از سمت بالا میدان را به شما نشان می دهد اما در هنگام شوت زدن به توپ، دوربین به پشت توپ و نزدیک زمین تغییر جهت می دهد.

 

سیستم کارتی فیفا

سیستم کارتی بازی

مثل سری بازی FIFA، این بازی نیز از سیستم کارتی برای ارتقاء و دادن جایزه به بازیکن استفاده می کند که این روزها این فرمول در بیشتر بازی های معروف دیده می شود. کارت ها هرکدام ویژگی های خاصی دارند که بر روی تیم، مربی و یا بازیکن قابل اجرا هستند. کارت ها در هنگام برد به شما داده می شود و از طریق فروشگاه بازی نیز به صورت بسته قابل خرید هستند.

 

بدنسازی برای فوتبال

ایجاد ساختمان های بهبود تیم و بازیکن

همه استعداد باشگاه و کل تیم به شما بستگی دارد، بازی پر از جزئیاتی است که با رعایت آن ها می توانید یک تیم موفق بسازید. برای مثال: شما با ساختن باشگاه بدنسازی می توانید نیروی جسمانی بازیکنان را افزایش دهید و یا با ساخت مرکز استعدادیابی می توانید بر استعداد بازیکنان تاثیر بگذارید. بازی بسیار می کوشد که با گزینه های فراوان به شما حس فوتبال واقعی را القا کند، مخصوصا قسمت مدیریت آن!

 

لوگو تیم های فوتبال

سفارشی سازی کل باشگاه

سیستم شخصی سازی بازی بسیار راحت و دارای عناصر مختلفی می باشد؛ لوگو تیم، نوع چمن میدان بازی، رنگ لباس تیم، اسم مربی و… از امثال عناصر این سیستم می باشند. حتی شما می توانید چند شغل را با نام ها و باشگاه های دیگر مدیریت کنید و به اصطلاح رئیس چند بیزنس باشید. خلاصه بازی از جزئیات کم نمیگذارد برای شما…

 

بازی فوتبال

نمایی دیگر از فوتبال سوپر استار

بازی از لحاظ معیارهای نقد، بسیاری از نکات را رعایت کرده است و از آنجا که استودیو سازنده یعنی «گامگوس گیمز» چندین بازی تا الان ساخته است، باعث می شود تا آخرین اثر استودیو نیز معتبر باشد. ایرادهای کوچکی در بازی دیده می شوند اما تعدادشان کم است، از جمله: صداگذاری بازی که در بخش گیم پلی ضعیف عمل می کند و فقط اعلان های اتفاقات بازی (فال، اوت، پنالتی و…) به گوش میخورد. همچنین خود گیم پلی بازی به کاربر کم نشان داده می شود.

 

آمار فوتبال

آمار و کمک های بعد از هر مسابقه

در آخر به سیستم آمار بازی اشاره می کنیم که بعد از هر برد یا باخت به شما اعلان میفرستد و شما را از نقات ضعف و قوت باخبر می کند. شما با ارزیابی آمار و اصلاح کمبودهای بدست آمده از آمار، می توانید در مسابقات بعدی آماده تر حاضر شده و درصد برد را بالا ببرید.

 

برخی از ویژگی های بازی «فوتبال سوپراستار»:

  • راهنمایی کامل کاربر
  • شباهت بیشتر به مدیریت تیم در دنیای واقعی
  • جزئیات فوق العاده
  • فرمول گیم پلی متمایز با سایر بازی های فوتبالی
  • سیستم سفارشی سازی گسترده

 

در پایین تریلر بازی «فوتبال سوپراستار» را قرار می دهیم تا قبل از تجربه، قسمتی از بازی را مشاهده کنید.

 

دانلود بازی فوتبال سوپراستار برای اندروید:

دانلود بازی فوتبال سوپراستار

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات