تغییر سیستم تعویض خشاب Call of Duty: Modern Warfare

تغییر سیستم تعویض خشاب Call of Duty: Modern Warfare

پیمان ادیب ۱۲ تیر ۱۳۹۸ نظرات

سیستم تعویض خشاب اسلحه به گفته سازندگان بازی کمی تغییر کرده است و این تغییر موجب واقعی تر شدن بازی شده است. با گیمر همراه باشید.

 

تغییر سیستم تعویض خشاب در Call of Duty: Modern Warfare

Infinity Ward یکی از کمپانی های سازنده بازی جدید Call of Duty: Modern Warfare اطلاعات جدیدی را در مورد تغییر سیستم تعویض خشاب در بازی منتشر کرده است.

با توجه به گفته های این کمپانی در این بازی شما قادر خواهید بود تا در زمانی که در حال نشانه گیری یا همان Aim هستید خشاب خود را عوض کنید.

این سیستم برای اولین بار است که در یک بازی Call of Duty مشاهده می شود، ولی قبلا در بازی Call of Duty: Black Ops 4 نیز دیده شده بود که البته برای استفاده از این قابلیت باید یک وسیله به اسلحه خود اضافه می کردید.


بیشتر بدانید: تصمیمات شما در Call of Duty: Modern Warfare اهمیت خواهد داشت


در Call of Duty: Modern Warfare قرار است این قابلیت برای تمامی اسلحه های بازی فعال باشد. Mark Grigsby یکی از افرادی که در حوزه طراحی انیمیشن های بازی کار می کند در وب سایت رسمی Activision در مورد ویژگی جدید این توضیحات را داده است:

حضور Captain Price در بازی Call of Duty: Modern Warfare

حضور Captain Price در بازی Call of Duty: Modern Warfare

«یکی از چیز هایی که ما می خواستیم تا برای بازیکنان فراهم کنیم قابلیت نشانه گیری در حال تعویض خشاب بود. در گذشته و در بازی های قبلی اگر شما در حال شلیک به یک هدف بودید و خشابتان تمام می شد باید صبر می کردید تا انیمیشن مخصوص تعویض خشاب انجام شود سپس با نشانه گیری دوباره به هدفتان شلیک کنید. ما در ویژگی جدید که اضافه کرده ایم دیگر این مشکل بر طرف شده است.»

این که در بازی جدید شاهد این قابلیت هستیم بسیار جذاب و تازه است ولی این مشکل وجود دارد که با اضافه شدن این ویژگی به بازی آمار افرادی که در نقاط مختلف بازی کمپ خواهند کرد افزایش خواهد یافت.

باید منتظر بمانیم و ببینیم که این کمپانی برای این مشکل بزرگ که در اکثر بازی های سبک شوتر مشاهده می شود چه کار خواهد کرد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ ۳ آبان ۱۳۹۸ برای دو کنسول Xbox One، PS4 و PC منتشر خواهد شد.

منبع:

EuroGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات