نمایش گیم پلی جدید Cyberpunk 2077 در راه است

نمایش گیم پلی جدید Cyberpunk 2077 در راه است

پیمان ادیب ۰۱ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

CD Project Red تصمیم گرفته است تا به زودی گیم پلی جدیدی از بازی Cyberpunk 2077 را به نمایش بگذارد. با گیمر همراه باشید.

 

نمایش گیم پلی جدید Cyberpunk 2077 در راه است

CD Project Red سازنده سری بازی های The Witcher و همچنین بازی جدید Cyberpunk 2077 به تازگی اعلام کرده است که قرار است گیم پلی ۱۵ دقیقه ای از بازی جدید خود را هفته بعد در Gamescom به نمایش بگذارد.

قرار است در طی یک پخش زنده گیم پلی ۱۵ دقیقه ای این بازی به نمایش در آید ولی علاوه بر گیم پلی بازی شاهد یک مصاحبه با سازندگان بازی نیز خواهیم بود.

با توجه به خبر های منتشر شده در این مورد قرار است در مصاحبه شاهد توضیحات بیشتر در مورد خود بازی و همچنین شهر Night City که داستان بازی در آن جریان دارد باشیم. همچنین قرار است اطلاعات جدیدی در مورد اینکه هر بازیکن چگونه می تواند یک رویکرد منحصر به فرد به بازی داشته باشد منتشر شود.


بیشتر بدانید: انتشار Cyberpunk 2077 برای Google Stadia قطعی شد


استودیو همچنین اعلام کرده است که به دلایلی این پخش زنده از PAX West پخش نخواهد شد و برنامه تغییر پیدا کرده است، قرار است استریم هفته بعد از Warsaw به نمایش گذاشته شود.

گیم پلی 15 دقیقه ای Cyberpunk 2077

گیم پلی ۱۵ دقیقه ای Cyberpunk 2077

CD Project Red از کسانی که به دلیل تغییر برنامه این استودیو ناراحت هستند عذرخواهی کرد و گفت که در فرصت های بعدی منتظر طرفداران این بازی برای ملاقات رو در رو خواهد بود.

پخش زنده گیم پلی ۱۵ دقیقه این بازی از طریق شبکه های اجتمائی Twitch و Mixer در تاریخ ۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۰ شب قابل مشاهده خواهد بود.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ برای کنسول های بازی Xbox One، PS4 و همچنین پلتفرم Google Stadia و PC منتشر خواهد شد.

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات