۲۰ میلیون نسخه؛ رکورد جدید فروش The Witcher 3

۲۰ میلیون نسخه؛ رکورد جدید فروش The Witcher 3

پیمان ادیب ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

بازی عالی The Witcher 3: Wild Hunt که در سال ۲۰۱۵ به عنوان بهترین بازی سال انتخاب شده بود، رکورد جدیدی در فروش را به جا گذاشته است. با گیمر همراه باشید.

 

۲۰ میلیون نسخه؛ رکورد جدید فروش The Witcher 3

بازی The Witcher 3: Wild Hunt که توسط استودیو CD Project Red ساخته شده است، برای اولین بار در سال ۲۰۱۵ منتشر شده بود که در همان سال نیز به عنوان بهترین بازی سال انتخاب شده بود.

این بازی هم اکنون ششمین بازی پرفروش کنسول PS4 با ۴.۸ میلیون نسخه به فروش رفته است. با اینکه از انتشار این بازی در سال ۲۰۱۵، ۴ سال می گذرد ولی همچنان جزو یکی از بهترین بازی ها و یکی از تاثیرگذار ترین آنها در سال های گذشته صنعت بازی سازی است.


بیشتر بدانید: افراد بیشتری روی Cyberpunk 2077 نسبت به The Witcher 3 کار می‌کنند


استودیو CD Project Red که سازنده سری بازی های Witcher می باشد، در سال های قبل بر روی بازی جدیدی کار کرده است که به گفته سازندگان آن بیشترین شباهت را به The Witcher 3 خواهد داشت. اسم این بازی Cyberpunk 2077 می باشد که هم اکنون می توانید تریلر معرفی این بازی که در E3 2019 منتشر شد مشاهده کنید.

چندی پیش نیز قبل از برگزاری نمایشگاه E3 شاهد معرفی و فروش فیگور هایی از کاراکتر اصلی بازی یعنی Geralt of Rivia بوده ایم که می توانید عکس هایی از این فیگور ها را در زیر مشاهده کنید.

اکشن فیگور Geralt of Rivia

اکشن فیگور Geralt of Rivia

باید این را نیز در پایان بگوییم که این بازی عالی دیروز در کنفرانس Nintendo در E3 2019 برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی شد و افرادی که این کنسول را دارند می توانند این بازی را تا آخر امسال خریداری کرده و بازی کنند.

بازی The Witcher 3: Wild Hunt هم اکنون برای کنسول های Xbox One و PS4 و PC قابل دسترسی و دانلود می باشد.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات