نسخه بتای آپدیت ۷.۰۰ کنسول PS4 منتشر شد

نسخه بتای آپدیت ۷.۰۰ کنسول PS4 منتشر شد

احمد هاتفی ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

جدیدترین آپدیت کنسول پلی استیشن ۴ کمک می کند تا بروزرسانی های بعدی این پلتفرم را به راحتی بدست بیاورید. با گیمر همراه باشید.

 

نسخه بتای آپدیت ۷.۰۰ کنسول PS4 منتشر شد

به دنبال پشتیبانی سونی از کنسول پلی استیشن ۴، این کمپانی جدیدا بروزرسانی منتشر کرده است که فعلا بصورت رسمی در دسترس همه نمی باشد و در حال حاضر برای کاربرانی ارائه شده است که برای آن ثبت نام کرده بودند.

از آنجایی که سونی مشتاق است تا افراد بیشتری این بروزرسانی را دریافت کنند، بعضی از کاربران در حال تبادل کد‌ دریافت این آپدیت با یکدیگر هستند.

طبق اخبار منتشر شده حول این بروزرسان، به لطف این آپدیت ظرفیت پارتی دو برابر شده و در حال حاضر به ۱۶ افزایش نفر رسیده است. کسانی که نسخه بتای این آپدیت را دریافت نکرده‌ اند فعلا نمی‌ توانند در پارتی‌ های ۱۶ نفره حضور داشته باشند و به همین علت است که سونی اجازه داده است تا هر کد بتای این آپدیت روی ۲۰ دستگاه مختلف به اشتراک گذاشته و اجرا شود؛ در غیر این صورت پیدا کردن افراد کافی برای آزمایش این ویژگی کمی سخت به نظر می‌ رسید.

آپدیت 7.00 فعلا در نسخه بتا به سر می برد

آپدیت ۷.۰۰ فعلا در نسخه بتا به سر می برد

پارتی‌ هایی که از نسخه بتا بروزرسان ۷.۰۰ پشتیبانی می‌ کنند، با یک ستاره در کنار نام خود در لیست مربوطه نمایش داده خواهند شد.

دیگر ویژگی این آپدیت این است که باعث می شود آپدیت های بعدی را براحتی و با سرعت بیشتری دریافت و راه اندازی کنید. به لطف این آپدیت، دیگر نیاز نیست تا برای نصب هر بروزرسانی کنسول خود را یکبار ریستارت کنید.

این به معنی آن است که برخی از بروزرسانی‌ های آینده توانایی این را دارند که به صورت خودکار روی دستگاه نصب شوند (با در نظر گرفتن اینکه گزینه بروزرسانی خودکار روی دستگاه فعال باشد) و هنگامی که دفعه بعدی کاربر دستگاه خود را از حالت Rest Mode خارج می‌ کند، آپدیت دستگاه خود به خود روی آن نصب می‌ شود و دستگاه آماده استفاده خواهد بود.


بیشتر بدانید: تاثیر شگفت انگیز SSD در کنسول‌های PS5 و پروژه اسکارلت


این ویژگی شاید برای بعضی از افراد کاربردی نباشد،‌ اما بسیاری علاقه دارند تا دستگاه آن‌ ها برای مدتی طولانی بدون نیاز به ریستارت روشن بماند که این بروزرسانی نیاز آن‌ ها را برآورده می‌ کند.

فعلا از این آپدیت این دو مورد اعلام شده اند و باید تا انتشار عمومی این بروزرسان منتظر بمانیم و ببینیم چه ویژگی های جدیدی به کنسول اضافه خواهند شد.

آپدیت 7.00 باعث می شود تا بروزرسان های بعدی را با سرعت بیشتری می توانید دریافت کنید

آپدیت ۷.۰۰ باعث می شود تا بروزرسان های بعدی را با سرعت بیشتری می توانید دریافت کنید

با توجه به این که طی آپدیت های قبلی ویژگی های کلیدی و مهم دیگری به PS4 اضاه شده اند، انتظار نمی رود که خاصیت بزرگی این بار برای کنسول نسل هشتمی سونی ارائه شود.

با توجه به این که نسل بعدی کنسول های سونی در راه است، باید منتظر ماند و دید که ایا سونی بازهم از این کپلتفرم پشتیبنی خواهد کرد یا این که تمام توجه خود را بر روی کنسول جدیدش خواهد گذاشت.

منبع:

GamesRadar

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات