ویدیو: Grid در Gamescom 2019 قابل بازی خواهد بود

ویدیو: Grid در Gamescom 2019 قابل بازی خواهد بود

احمد هاتفی ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

سازندگان ریبوت بازی Grid اعلام کرده اند که بازدیدکنندگان گیمزکام ۲۰۱۹ می توانند در جریان این رویداد این بازی را تجربه کنند. با گیمر همراه باشید.

 

Grid در Gamescom 2019 قابل بازی خواهد بود

علاقه مندان به بازی ریسینگ بی صبرانه منتظر ریبوت بازی Grid هستند که به تازگی اعلام شده است این نسخه در رویداد گیمزکام ۲۰۱۹ حضور خواهد داشت و بازدیدکنندگان از غرفه های مایکروسافت و Deep Silver می توانند آن را تجربه کنند.

غرفه مایکروسافت در سالن شماه ۸ و Deep Silver د سالن شماره ۹ قرار داد که مراجعان می توانند با حضر در این غرفه ها بازی Grid را تجربه کنند.

بازی Grid در غرفه مایکروسافت قابل بازی خواهد بود

بازی Grid در غرفه مایکروسافت قابل بازی خواهد بود

البته گفته می شود که این نسخه اصلی بازی نیست و تنها برای امتحان هوش مصنوعی و نشان دادن تغییرات در دسترس قرار می گیرد. به‌ لطف سیستم جدید بازی، هر نوع رفتاری که از خود در طول بازی نشان دهید، هوش مصنوعی نیز واکنش متفاوتی از خود نشان خواهد داد که در جمع ۴۰۰ نوع خواهند بود.

برای مثال اگر در طول مسابقه به حریفان خود ضربه وارد کنید تا آن ها را مندم کنید بی شک آن ها بیکار نخواهند نشست و ضرباتی را به شما وارد خواهند کرد که همین باعث جذاب تر شدن روند بازی می شود.


بیشتر بدانید: تریلر بازی GRID


«فرناندو آلونسو»، راننده مطرح F1، به‌ عنوان مشاور مسابقه برای بازی Grid قرارداد امضا کرده و همچنین در بازی هم شاهد حضور او خواهیم بود. بازیکنان در رویداد Final Shodown بازی Grid باید با فرناندو آلونسو رقابت کنند که با اتومبیل Renault R26 F1 با شما مسابقه می‌ دهد.

Grid در تاریخ ۱۹ مهر ماه برای رایانه های شخصی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه می‌ شود.

 دانلود این ویدیو از آپارات گیمر

منبع:

VG247

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات