انتشار Cyberpunk 2077 برای Google Stadia قطعی شد

انتشار Cyberpunk 2077 برای Google Stadia قطعی شد

پیمان ادیب ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

بازی Cyberpunk 2077 امروز در Gamescom برای Google Stadia معرفی شد. با گیمر همراه باشید.

 

انتشار Cyberpunk 2077 برای Google Stadia قطعی شد

بازی Cyberpunk 2077 یکی از بزرگترین عنوان های بازی است که در حال حاضر در فضای اینترنت افراد زیادی برای انتشار این بازی لحظه شماری می کنند. این بازی توسط استودیو CD Project Red ساخته شده است.

استودیو CD Project Red در سابقه خود بازی مانند The Witcher 3 را دارد که در سال ۲۰۱۵ توانسته بود تا بهترین بازی سال را از آن خود کند. مسلما یکی از بهترین استودیو ها در جهان CD Project Red است. افراد حاضر در این استودیو به خوبی می دانند چگونه می توان یک بازی خوب ساخت که همه از آن لذت ببرند.


بیشتر بدانید:


اخیرا نیز در Gamescom 2019 شاهد معرفی این بازی برای پلتفرم جدید Google Stadia بودیم. با توجه به صحبت هایی که در این مورد شده است سازندگان بازی قصد دارند تا این بازی را تا آنجا که می توانند بیشتر منتشر کنند و افراد بیشتری بتوانند تجربه ی این بازی را داشته باشند.

در ضمن یکی از افرادی که در ساخت این بازی نقش داشته است در مورد کاراکتر های بازی و اینکه چگونه با آنها می توان برخورد کرد گفته است که شما قادر خواهید بود تا هر کاری که می خواهید با کاراکتری که در اختیار شما قرار داده شده است انجام دهید.

بازی Cyberpunk 2077 برای Google Stadia منتشر خواهد شد

بازی Cyberpunk 2077 برای Google Stadia منتشر خواهد شد

در ضمن اطلاعات بیشتری در مورد یکی از کاراکتر های اصلی بازی یعنی Johnny Silverhand که Keanu Reeves در نقش این کاراکتر بازی کرده است منتشر شده است.

با توجه به خبر های منتشر شده در این مورد می توان نتیجه گرفت که Johnny Silverhand جزو یکی از کاراکتر های اصلی بازی است و در اکثر اوقات همراه بازیکن خواهد بود.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ برای پلتفرم های Xbox One، PS4 و Google Stadia و PC منتشر خواهد شد.

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات