از کشتن استریمر های Twitch درون PUBG مطلع شوید!

از کشتن استریمر های Twitch درون PUBG مطلع شوید!

پیمان ادیب ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ نظرات

به تازگی برنامه ای به اسم PUBG Report قابلیتی را برای بازیکنان PUBG فراهم کرده تا از کشتن یا کشته شدن توسط استریمر های Twitch مطلع شوند. با گیمر همراه باشید.

 

از کشتن استریمر های Twitch درون PUBG مطلع شوید!

آیا تا به حال شده است که فردی را درون بازی PUBG از پا در بیاورید و به این فکر بیفتید که شاید او یک استریمر از سایت Twitch بوده است؟ اگر فرد مقابل یک استریمر بود چه واکنشی از خود نشان داده است؟ افرادی که در حال نگاه کردن به استریم بوده اند چه گفته اند؟

اگر این سوالات تا به حال برای شما پیش آمده است می توانیم به شما بگوییم که الآن می توانید از قابلیتی که یک برنامه فراهم کرده است به سوالاتتان پاسخی مناسب پیدا کنید.


بیشتر بدانید: دانلود بازی PUBG Mobile از ۲۰۰ میلیون نسخه عبور کرد


اسم برنامه PUBG Report است و از طریق وصل کردن اطلاعات از Twitch به داده هایی که PUBG در اختیار سازندگان برنامه ها قرار می دهد بفهمید که در طول ۲ هفته ی گذشته آیا استریمری را کشته اید یا او شما را از پای در آورده است یا نه.

پس از نصب برنامه و دادن اطلاعات اکانت PUBG، بازی هایی را به شما نشان خواهد داد که در آن یا شما استریمری را از پا در آورده اید و یا بر عکس. اگر روی یکی از نتایج روی صفحه کلیک کنید به همان لحظه که فرد در حال استریم در Twitch بود فرستاده می شوید و می توانید واکنش استریمر را مشاهده کنید.

این قابلیت فقط برای بازیکنان PC در دسترس است ولی به احتمال زیاد قرار است این قابلیت برای کنسول های بازی هم فراهم شود.

 


بیشتر بخوانید:

ویدیو: بازی PUBG رسما برای PS4 معرفی شد

X018: بازی PUBG به سرویس Xbox Game Pass ملحق می‌شود

لیگ جهانی بازی PUBG از سال ۲۰۱۹ آغاز خواهد شد

ویدیو: ماموریت غیرممکن در بازی PUBG Mobile

۵۰ صحنه جذاب بازی PUBG

منبع:

EuroGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات