بازیگر جدید نقش Wolverine چه کسی خواهد بود؟

بازیگر جدید نقش Wolverine چه کسی خواهد بود؟

امیر پورمحمد ۲۶ تیر ۱۳۹۸ نظرات

پس از کناره گیری هیو جکمن (Hugh Jackman) از نقش ولورین (Wolverine) چه کسی به عنوان بازیگر این نقش انتخاب خواهد شد. با گیمر همراه باشید.

 

بازیگر جدید نقش Wolverine چه کسی خواهد بود؟

چند وقتی است که آقای هیو جکمن علی رقم مخالف شدید طرفداران دنیای سینمایی مردان ایکس (X-Men)، بازی در نقش ولورین را به صورت کلی کنار گذاشته است. آقای جکمن بیش از یک دهه است که در نقش ولورین ظاهر شده است و بنا به ایفای بی نظیر این نقش توسط او طرفداران هیچ بازیگر دیگری را نمی توانند در این جایگاه تصور کنند.


بیشتر بدانید: سورپرایز بزرگ هیو جکمن مشخص گردید


البته چندی قبل مارک میلار (Mark Millar) و برایان هیچ (Bryan Hitch) که یکی از نظریه پردازان دنیای سینمایی مارول و در واقع دستان پشت پرده هدایت کننده داستان‌ها و اتفاقات فیلم‌هایی همچون انتقام جویان (Avengers)، مردان ایکس و محافظین کهکشان (Guardians of the Galaxy) هستند، طی یک توییت از احتمال منتخب شدن فردی برای این نقش مهم خبر دادند.

Taron Egerton در نقش ولورین

Taron Egerton در نقش ولورین

لازم به ذکر است انتخاب شدن ساموئل ال جکسون (Samuel L. Jackson) برای نقش نیک فیوری (Nick Fury) تنها یکی از شیرین کاری‌های میلار و هیچ است که در چند ساله گذشته اتفاق افتاده است.


بیشتر بدانید: Taron Egerton بازیگر جدید شخصیت رابین‌هود  


با توجه به این خبر گویا آقای تارون اگرتون (Taron Egerton) که او را در فیلم کینگزمن (Kingsman) دیده ایم برای ایفای این نقش منتخب شده است. آقای اگرتون نیز طی مصاحبه ای که با وی شد این گونه در مورد این شایعه گفت:

«خوب این خبر فعلاً در حد یک شایعه است. ولی اگر طرفداران مارول (Marvel) فکر می کنند من برای این نقش شایسته ام باید بگوم من با کمال میل این وظیفه را قبول می کنم. البته من فکر می کنم کاندیدهای بهتری برای این نقش وجود دارند.»

خوب با توجه به گفته‌های خود آقای اگرتون باید به این نتیجه رسید که حضور وی در این نقش کمی دور از انتظار است و تا کنون هیچ در خواستی از سوی کمپانی مارول از وی نشده است. البته نباید قدرت میلار و هیچ را دست کم گرفت چرا که این دو در سال‌های گذشته موجب اتفاق افتادن برخی مسائل در دنیای سینمایی مارول (MCU) شده اند که حتی از حضور اگرتون در نقش ولورین نیز دور انتظار بوده است.

حال باید صبر کرد و دیدی آیا کمپانی مارول نیز بیانه ای در این مورد صادر خواهد کرد یا نه.

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات