قسمت سوم سری فیلم‌های GI Joe ساخته می شود

قسمت سوم سری فیلم‌های GI Joe ساخته می شود

امیر پورمحمد ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

کمپانی پارامونت (Paramount) از ساخته شدن قسمت جدیدی از سری فیلم‌های جی ای جو (GI Joe) خبر می دهد. با گیمر همراه باشید.

 

قسمت سوم سری فیلم‌های GI Joe ساخته می شود

چندی قبل سایت هالیوود ریپورتر (Hollywood Reporter) خبر مبنی بر استخدام جاش آپلباوم (Josh Appelbaum) و آندره نیمیک (Andre Nemec) توسط کمپانی پارامونت را منتشر کرد. این دو نویسنده طی همکاری که در چند ساله گذشته با هم داشته اند توانسته نویسندگی فیلم نامه فیلم‌هایی همچون لاک پشت‌های نینجا (Teenage Mutant Ninja Turtles) و مأموریت غیر ممکن: گوست پروتکل (Mission Impossible: Ghost Protocol) را در کارنامه خود ثبت کنند.

جاش آپلباوم و آندره نیمیک نویسندگان فیلم GI Joe 3

جاش آپلباوم و آندره نیمیک نویسندگان فیلم GI Joe 3

با توجه به این خبر منتشره کمپانی پارامونت این دو نویسنده زبر دست را برای کار بر روی پروژه قسمت جدید سری فیلم‌های جی آی جو استخدام کرده است. البته در حال حاضر زمان شروع فیلم برداری و حتی پایان یافتن فیلم نامه برای این فیلم مشخص نشده است و بیشتر اطلاعات این فیلم در زیر سایه ای از ابهام به سر می برند.


بیشتر بدانید: حضور Rock در فیلمی مشابه فیلم Indiana Jones


فعلاً با توجه به مصاحبه کوتاهی که با آقای آپلباوم صورت گرفته است، وجود شخصیت‌هایی همچون Chuckles که در قسمت‌هایی قبلی حضور داشته اند در این فیلم تائید شده است. البته نیاز به ذکر است تا کنون هیچ گونه محتوایی داستانی در مورد این فیلم منتشر نشده است ولی با توجه به برخی شایعات این فیلم دنباله ای بر قسمت قبلی خواهد بود.

دواین جانسون در فیلم G.I. Joe: Retaliation

دواین جانسون در فیلم G.I. Joe: Retaliation

قسمت دوم این سری فیلم‌ها با نام کامل G.I. Joe: Retaliation با اکرانش در سال ۲۰۱۳ با گرد همایی تیمی از بازیگران همچون بروس ویلیس (Bruce Willis) چنینگ تیتوم (Chuckles)، مارلون وینز (Marlon Wayans) و دواین جانسون (Dwayne Johnson) توانست به فروش ۳۷۵ میلیون دلاری دست پیدا کند.

حال باید منتظر بود و دید چه اطلاعات جدیدی در مورد این فیلم در آینده نزدیک منتشر خواهند شد.

منبع:

ComingSoon

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات