Dark Phoenix آخرین قسمت سری فیلم های X-Men خواهد بود

Dark Phoenix آخرین قسمت سری فیلم های X-Men خواهد بود

امیر پورمحمد ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

نگاهی به سیاست های جدید کمپانی دیزنی (Disney) که این هفته در نمایشگاه کامیک کان (Comic Con) معرفی شدند. با گیمر همراه باشید.

 

Dark Phoenix آخرین قسمت سری فیلم های X-Men خواهد بود

چند وقتی است که خبر خریداری کمپانی فاکس (Fox) توسط شرکت دیزنی خبر ساز شده است. از همان ابتدا خبر بیکار شدن بیش از ده هزار نفر از کارکنان شرکت فاکس پس از خریداری این شرکت و در ادامه نگرانی طرفداران از کنسل شدن قسمت عمده ای از فیلم های این شرکت، نگرانی هایی بودند که پس از فروش این شرکت ذهن بسیاری را به خود در گیر کرده بودند.

اما کنون پس از نشست خبری که شرکت دیزنی چندی قبل در نمایشگاه کامیک کان داشت، بسیاری از این مشکلات حل شدند.

فیلم,سینما,فیلم جدید,دنیای سینمایی مردان ایکس,آخرین قسمت مردان ایکس,شخصیت های مردان ایکس,خرید فاکس توسط دیزنی,فروش شخصیت ددپول,ادامه سری فیلم های مردان ایکس, Dark Phoenix, Fox,X men, Deadpool, The New Mutants

طی این نشست خبری کمپانی دیزنی به روشنی اعلام کرد تمام شخصیت ها کمپانی فاکس در اختیار کامل این شرکت است و شخصیت هایی همچون ولورین (Wolverine) و ددپول (Deadpool) که خبر انتقالشان و خرید حق امتیازشان توسط شرکت های دیگر وجود داشت، هیچ گاه دارایی های شرکت دیزنی را ترک نخواهند کرد.


بیشتر بدانید: حضور Vin Diesel در فیلم Avatar


علاوه بر آن اخبار بسیار مهمی در این نشست حول دنیای کامیک بوکی مردان ایکس و دو فیلم فینیکس سیاه (Dark Phoenix) و جهش یافته های جوان (The New Mutants) منتشر شد. آقای آلن هورن (Alan Horn) یکی از سهام داران شرکت دیزنی در این نشست به صورت رأسمی اعلام کرد که فیلم فینیکس سیاه آخرین فیلم از سری فیلم های مردان ایکس خواهد بود. خوشبختانه در ادامه وی اعلام کردند که این فیلم پایان دنیای سینمایی مردان ایکس نبوده و قسمت های جدید به صورت ریبوت و دنباله های فرعی ساخته خواهند شد.

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات