اطلاعات جدید در مورد دنباله فیلم Kingsman

اطلاعات جدید در مورد دنباله فیلم Kingsman

امیر پورمحمد ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ نظرات

نگاهی به لیست منتشر شده از بازیگران قسمت سوم فیلم کینگزمن (Kingsman). با گیمر همراه باشید.

 

اطلاعات جدید در مورد دنباله فیلم Kingsman

چند سالی است که سری فیلم های کینگزمن همچون سری فیلم های جیمز باند (James Bond) طرفداران خود را جور کرده است. از همان ابتدا این سری فیلم ها که بر اساس رمانی با همین نام ساخته شده است توانستند توجه بسیاری را به خود جلب کنند که این امر باعث گردید ادامه قسمت اول کمی پس از اکران قسمت اول ساخته شود.

فیلم,سریال,فیلم جدید,قسمت سوم فیلم کینگزمن,آخرین قسمت فیلم کینگزمن,بازیگران فیلم کینگزمن,داستان فیلم کینگزمن,قسمت سوم فیلم کینگزمن ساخته می شود,هاریس دیکنز در فیلم کینگزمن,آخرین فیلم آرون تیلور, Kingsman, Kingsman 3, Harris Dickinson

حال اخبار منتشره از سوی کمپانی فاکس حاکی از ساخته شدن قسمت سوم این مجموعه است. این قسمت به صورت عمده به ریشه سازمان کینگزمن و چگونگی تشکیل آن در سال ۱۹۰۰ در طی جنگ جهانی اول اشاره دارد. البته تا کنون اطلاعات زیادی در مورد داستان این فیلم منتشر نشده است.


بیشتر بدانید: Taron Egerton بازیگر جدید شخصیت رابین‌هود


البته نیاز به ذکر است کمپانی فاکس (Fox) چندی پیش لیستی از بازیگران این فیلم را منتشر کرد. این لیست شامل افرادی همچون هاریس دیکنسون (Harris Dickinson)، آرون تیلور جانسون (Aaron Taylor-Johnson)، جما ارترتون (Gemma Arterton)، رالف فینس (Ralph Fiennes)، متیو گود (Matthew Goode)، چارلی دنس (Charles Dance) و دجیمون هونسوآ (Djimon Hounsou) است.

 

این فیلم به نویسندگی کارل گاجداسک (Karl Gajdusek) و کارگردانی آدام بوهلینگ (Adam Bohling) برای اکران در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

 

 


بیشتر بخوانید:

پوستر جدید از فیلم Dumbo منتشر شد

Jackie Chan با فیلم Rush Hour 4 باز می گردد

پوستر جدید از فیلم Dumbo منتشر شد

 

منبع:

Deadline

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات