سورپرایز بزرگ هیو جکمن مشخص گردید

سورپرایز بزرگ هیو جکمن مشخص گردید

امیر پورمحمد ۱۶ آذر ۱۳۹۷ نظرات

خبری از باز گذشت هیو جکمن (Hugh Jackman) به نقش ولورین (Wolverine) نیست. با گیمر همراه باشید.

 

سورپرایز بزرگ هیو جکمن مشخص گردید

ای کسانی که امیدوار بودید خبر بزرگ هیو جکمن، که از چندین روز پیش جنجالی خبری برایش به وجود آمده بود در مورد بازگشت وی به سری فیلم های مردان ایکس (X-Men) باشد، آماده باشید تا نا امید شوید. زیرا که خبر منتشره توسط آقای هیو جکمن در برنامه The Today Show هیچ ربطی به بازگشت وی به نقش ولورین نداشت.

 

با توجه به اخبار منتشره از سوی سایت ورایتی (Variety) خبر بزرگ آقای هیو جکمن که این پنجشنبه در برنامه The Today Show اعلام شد در مورد این بوده است که وی باری دیگر قرار است مجری صحنه شود و طی توری در شهر ها مختلف امریکا به هنر نمایی بپردازد. البته تا کنون هیچ گونه خبری در مورد چگونگی برگذاری و حتی نام این تور منتشر نشده است.

سینما,فیلم,فیلم جدید,هیو جکمن,بازگشت هیو جکمن به نقش ولورین,بازیگران فیلم لوگان,هیو جکمن در برنامه برنامه امروز,هیو جکمن در نقش ولورین,بازگشت هیو جکمن به فیلم مردان ایکس,خبر بزرگ هیو جکمن, Wolverine, Hugh Jackman, X-Men, The Today Show

با توجه به این که پس از اعلام این خبر بسیاری از طرفداران هیو جکمن از برنامه نا امید شدند، او قول داد طی برنامه ای دیگر دو آهنگ از فیلم The Today Show را زنده اجرا کند.


بیشتر بدانید: Hugh Jackman: این هفته غافل گیر خواهید شد


باید گفت این جنجال خبری هم برای آقای جکمن و هم برای برنامه The Today Show بد تمام شد. چرا که تمام نمایش ها و جنجال هایی که در هفته گذشته اتفاق افتاده بودند، همگی و همگی بوی نیرنگ می دهند. گویی طرفداران آقای جکمن برای تماشای برنامه The Today Show به زور دعوت شده اند ولی برنامه آنچه را که قول داده بود به بینندگان ارائه نداده است.

 

خوب در کل باید گفت خبر اجرای برنامه های خیابانی توسط آقای هیو جکمن خبر خوبی برای طرفدارانش است ولی در کل این طرفداران باید بپذیرند که آقای جکمن هیچ گاه به نقش ولورین باز نخواهد گشت و فیلم لوگان (Logan) آخرین و بهترین اثر وی در این نقش خواهد بود.

 

 


بیشتر بخوانید:

شخصیت Fury در هیچ فیلم دیگری حضور نخواهد داشت

انتشار تصاویری جدید از فیلم

منبع:

ComicBook

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات