پوستر جدید فیلم Terminator: Dark Fate منتشر شد

پوستر جدید فیلم Terminator: Dark Fate منتشر شد

امیر پورمحمد ۲۷ تیر ۱۳۹۸ نظرات

نگاهی به پوستر جدید منتشر شده از قسمت جدید سری فیلم های ترمیناتور (Terminator). با گیمر همراه باشید.

 

پوستر جدید فیلم Terminator: Dark Fate منتشر شد

باری دیگر سارا اوکانر (با بازیگری لیندا همیلتون) و تی ۸۰۰ (با بازی ارنولد شوارتزینگر) در فیلمی به کارگردانی تیم میلر بر پرده نقره ای خواهند آمد. اگر شما هم از همان بچگی طرفدار سری فیلم های ترمیناتور بوده اید می دانید که خطوط زمانی پیچ در پیچ این فیلم همیشه نمایش دهنده شخصیت ها در سنین مختلف بوده است.


بیشتر بدانید:  پوستر فیلم Joker بر روی جلد مجله Empire’s Standard


حدود سی سال پیش قسمت اول این فیلم شخصیت سارا اوکانر و تی ۸۰۰ را به طرفدران معرفی کرد. فیلم روایت کننده داستان مادر کانر رهبر مقاومت انسان ها پس از رستاخیز ماشین ها بود که توسط رباتی متحد به نام تی ۸۰۰ محافظت می شد.

بازیگران فیلم Terminator: Dark Fate

بازیگران فیلم Terminator: Dark Fate

در این سال ها با انتشار سه نسخه دیگر شاهد پیر شدن اسطوره بدن سازی و سینما ارنولد شواتزینگر بودیم. حال پس از گذشت این همه سال، زمان آن رسیده است که فیلم در دوران کهن سالی پایه گذاران این سری فیلم ها ساخته شود. خط زمانی روایت شده در فیلم ترمیناتور: سرنوشت تاریک (Terminator: Dark Fate) به گونه ای انتخاب شده است که هر دو شخصیت تی ۸۰۰ و سارا اوکانر از نظر سن متابق سن واقعی بازیگرانشان باشند.

چندی پیش هم تصویری از فیلم منشر شد که نشان دهنده این دو شخصیت بود. در این تصویر شاهد حضور سارا و تی ۸۰۰ با ظاهری پیر هستیم.

این فیلم برای اکران در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است.

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات