TGS 2019: باس فایت‎‌های بازی Final Fantasy VII Remake

TGS 2019: باس فایت‎‌های بازی Final Fantasy VII Remake

احمد هاتفی ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

سازندگان بازی FF7Remake در جدیدترین اخبار بازی، گیم پلی باس فایت های بازی Final Fantasy VII Remake را منتشر کرده و اطلاعاتی را هم در این مورد ارائه داده اند. با گیمر همراه باشید.

 

TGS 2019: باس فایت‎‌های بازی Final Fantasy VII Remake

این روزها نمایشگاه Tokyo Game Show 2019 در حال برگزاری می باشد و بیشتر بازی سازان از جمله ژاپنی ها در این رویداد شرکت کرده اند تا آخرین دستاوردهای خود را به نمایش عموم در بیاورند.

یکی از حاضران مدعی در این نمایشگاه کمپانی اسکوئر انیکس می باشد که روز اول تریلری جذاب از بازی Final Fantasy VII Remake منتشر کرد و حال در سومین روز شاهد انتشار ویدیویی با محوریت باس فایت ها هستیم.

«یوشینوری کیتاسه» تهیه کننده بازی در جریان یک پنل اختصاصی به انجام بازی پرداخته و در حین این کار اطلاعاتی را هم از بازی ارائه داده است. در این ویدیو شاهد کلود و برت هستیم که در کنار همدیگر به مصاف باسی بنام Guard Scorpion می روند.

آقای کیتاسه در مورد حالت کلاسیک برای حضار گفته است که حالت جدیدی در این عنوان به شمار می آید. منشا این نامگذاری این است که در این حالت کاراکتر شما به‌ صورت خودکار به دشمن آسیب می‌ رساند و ضربات را دفع یا جاخالی می‌ دهد.


بیشتر بدانید: TGS 2019: حضور کیانو ریوز در غرفه Cyberpunk 2077


بنابراین در این حالت تنها کاری که باید بکنید این است که منتظر پرشدن نواد ATB بمانید و سپس از مهارت های خود برای از بین بردن دشمنان استفاده کنید و یا این که بین کاراکترها سوییچ کنید؛ دقیقا همانند نسخه اصلی که کاراکتر شما خودش ضربات را وارد می کرد و بازیکن فقط دستور می‌ داد.

در ادامه شاهد حضور تیفا و ایریث در کنار کلود هستیم که به مبارزه با APS می روند. این باس در زیرزمین عمارت Don Corneo حضور دارد و یکی از شخت ترین باس فایت های بازی می باشد.

تهیه کننده بازی در ادامه صحبت هایش نیز این مورد اشاره کرده است که هر کاراکتر Materia مخصوص به خود را دارد که می توانند به شکل خاصی احضار شوند.

Final Fantasy VII Remake در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد. در ادامه می توانید تریلر باس فایت بازی را تماشا کنید.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر 

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات