گیم‌تیوب: سیر تکامل Call of Duty از ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۹

گیم‌تیوب: سیر تکامل Call of Duty از ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۹

پیمان ادیب ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

سری بازی های Call of Duty توانسته درطول زمان با متفاوت و جذاب بودن نسبت به بقیه رقبای خود، بازیکنان زیادی را جذب کند، از این رو می خواهیم نگاهی داشته باشیم به سیر تحول و تکامل این سری بازی جذاب. با گیمر همراه باشید.

 

گیم‌تیوب: سیر تکامل Call of Duty از ۲۰۰۳ تا ۲۰۱۹

کالاف دیوتی یک سری بازی به سبک شوتر اول شخص می باشد که در سال ۲۰۰۳ برای اولین بار معرفی شد. در اوایل کار این بازی بیشتر روی جنگ جهانی دوم متمرکز بود ولی در طول زمان این رویه را تغییر داد و در سری بازی های Modern Warfare بازی را وارد حال و هوای آینده و سلاح های جدید کرد.

البته این را هم باید بگوییم که تنها اسلحه ها و مدل های بازی در طول زمان تغییر نکرده اند، بلکه مکانی که درگیری در آنها شکل می گرفت نیز در طول زمان دچار تغییر شده است. در بازی هایی مثل Call of Duty Ininite Warfare شاهد این هستیم که بعضی مراحل بازی در فضا اتفاق می افتد و شما باید در فضا های مابین سیاره ها با دشمنان خود مبارزه کنید.

این سری بازی در ایران نیز طرفداران زیادی دارد که همچنان پیگیر جدیدترین نسخه از این بازی هستند تا بتوانند چیز های جدید را تجربه کنند.

البته باید به این اشاره کنیم که هنوز هم بازی های قبلی این سری در ایران طرفداران و بازیکنان زیادی دارند. می توانیم از بین این بازی ها Call of Duty 2 و Call of Duty Modern Warfare را نام ببریم که همچنان در گیم نت های ایران بازیکن زیادی دارند.

احتمالا در آینده نزدیک شاهد معرفی جدیدترین بازی Call of Duty خواهیم بود، طبق شایعات منتشر شده نام نسخه بعدی Modern Warfare 4 خواهد بود که همراه نسخه ریمستر بازی Call of Duty Modern Warfare 2 خواهد آمد.

امیدواریم که این شایعات درست باشند چون بازیکنان زمان زیادی است که برای آمدن نسخه جدید Modern Warfare صبر کرده اند و مشتاقانه منتظر معرفی آن هستند.


بیشتر بدانید: ۷ ویژگی که از بازی Call of Duty: Modern Warfare 4 انتظار داریم


به هر حال چه این شایعات درست باشند جه غلط، کالاف دیوتی ثابت کرده است که همیشه بازی هایی تولید می کند که از لحاظ مبارزات آنلاین و داستانی بسیار عالی و جذاب هستند.

در این ویدئو قصد دایم تا نگاهی داشته باشیم به سیر تکامل Call of Duty و اینکه چگونه این بازی در طول زمان تغییر یافته است. امیدواریم از تماشای این ویدئو لذت ببرید.

برای دانلود این ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام کنید

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات