سیر تکامل زنجیر اسکورپیون از سال ۱۹۹۲ تا ۲۰۱۹

سیر تکامل زنجیر اسکورپیون از سال ۱۹۹۲ تا ۲۰۱۹

پیمان ادیب ۱۴ فروردین ۱۳۹۸ نظرات

شخصیت اسکورپیون یکی از محبوب ترین کاراکتر های سری بازی Mortal Kombat است که زنجیر و جمله Get Over Here او را از بقیه متمایز می کند. با گیمر همراه باشید.

 

سیر تکامل زنجیر اسکورپیون از سال ۱۹۹۲ تا ۲۰۱۹

اگر شما تا به حال بازی Mortal Kombat را انجام داده باشید، احتمالا با کاراکتر اسکورپیون آشنا هستید. این کاراکتر جزو یکی از محبوب ترین کاراکتر ها در سری بازی های مورتال کامبت در جهان است. البته بازیکنان ایرانی هم علاقه خاصی به این کاراکتر دارند.

یکی از چیز هایی که اسکورپیون را از بقیه کاراکتر های بازی متمایز می کند، زنجیر منحصر به فردش است. این زنجیر مخصوص به صورت خیلی خاص استفاده می شود. اسکورپیون با پرتاب و برخورد این زنجیر به حریف، او را همراه با جمله معروف Get Over Here به سمت خود می کشاند.

 

MK 11٬ mortal kombat 11٬ Scorpion٬ اسکورپیون٬ بازی MK 11٬ بازی Mortal Kombat 11٬ جمله Get Over Here اسکورپیون٬ سری های قدیمی مورتال کمبت٬ سیر تکاملی نیزه اسکورپیون٬ گیم پلی اسکورپیون٬ مورتال کمبت٬ نیزه اسکورپیون

سیر تکامل اسکورپیون

به جرات می توان گفت پرتاب زنجیر در بین طرفداران این کاراکتر، محبوب ترین حرکت اسکورپیون به حساب می آید. به گونه ای که حتی از اولین بازی Mortal Kombat این حرکت وجود داشته و در طول زمان با توجه به خاص و ویژه بودنش، همیشه در سری بازی های مورتال کامبت بوده است.

البته نباید تاثیر بسیار زیاد این حرکت در کومبو های درون بازی برای اسکورپیون را فراموش کرد.


بیشتر بدانید: کنترلر PS4 با تم اسکورپیون


استودیو NetherRealm به خوبی توانسته در طول زمان حرکت های پی در پی و کومبو های عالی را برای این کاراکتر ایجاد کند که می توان گفت پرتاب زنجیر همیشه در بین این کومبو های دیده شده است.

در این ویدئو قصد داریم تا نگاهی به زنجیر اسکورپیون داشته باشیم و سیر تکاملی نحوه پرتاب و انیمیشن این زنجیر را از اولین بازی این سری مشاهده کنیم. امیدواریم از تماشای این ویدئو لذت ببرید.

برای دانلود این ویدیو از صفحه آپارات گیمر اقدام کنید

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات