قسمت داستانی Borderlands 3 بیش از ۳۰ ساعت طول خواهد کشید

قسمت داستانی Borderlands 3 بیش از ۳۰ ساعت طول خواهد کشید

پیمان ادیب ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

بازی Borderlands 3 که قرار است توسط ۲K Games منتشر شود دارای قسمت داستانی نسبتا طولانی خواهد بود. با گیمر همراه باشید.

 

قسمت داستانی Borderlands 3 بیش از ۳۰ ساعت طول خواهد کشید

بازی Borderlands 3 که تازه ترین بازی از سری بازی های بوردرلندز می باشد، توسط دو استودیو Gearbox Software و LLC ساخته شده و قرار است توسط ۲K Games منتشر شود.

به تازگی یکی نویسندگان وب سایت PCGamer توانسته بود تا این بازی را به مدت زمان ۳ ساعت بازی کند، پس از آن یکی از کارگردان های این بازی به او گفته بود که برای به پایان رساندن این بازی باید ۱۰ برابر بیشتر از این زمان بگذارید.

«اگر شما بخواهید صرفا و فقط قسمت داستانی بازی را بدون انجام ماموریت های جانبی انجام دهید، نزدیک به ۳۰ ساعت باید صرف کنید.»

این ها حرف هایی است که Paul Sage، یکی از کارگردان های بازی Borderlands 3 گفته است.

می شود گفت که این سخنان درباره بازی قبلی یعنی Borderlands 2 نیز صدق می کنند. با توجه به آماری که وب سایت How Long to Beat برای بازی Borderlands 2 منتشر کرده است، می توانیم ببینیم که بازیکنان به صورت متوسط قسمت داستانی بازی را در مدت زمان ۳۱ ساعت و یا حتی کمتر تمام کرده اند.


بیشتر بدانید: ویدیو: معرفی رسمی بازی Borderlands 3


اگر بخواهیم تا میزان ساعت لازم برای تکمیل تمامی کارهای لازم در بازی را در نظر بگیریم، این عدد به ۱۲۶ ساعت می رسد که زمان زیادی می باشد.

حالا اگر بخواهیم این آمار را به Borderlands 3 نسبت دهیم، احتمالا این بازی طولانی تر از سری قبل خود خواهد بود، چون تنوع اسلحه ها در بازی و همچنین سیاره های مختلف برای گردش و جست و جو در این بازی بسیار زیادتر می باشد.

بازی Borderlands 3 قرار است در تاریخ ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۹ (۲۲ شهریور ۱۳۹۸) برای ۲ کنسول PS4 و Xbox One و همچنین PC عرضه شود.

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات