تریلر معرفی کاراکتر های DLC بازی Mortal Kombat 11

تریلر معرفی کاراکتر های DLC بازی Mortal Kombat 11

پیمان ادیب ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

بالاخره پس از انتظار بسیار برای معرفی کاراکتر های DLC بازی Mortal Kombat 11 شاهد انتشار نام ها و عکس های جدید از کاراکتر های DLC هستیم. با گیمر همراه باشید.

 

تریلر معرفی کاراکتر های DLC بازی Mortal Kombat 11

سری بازی Mortal Kombat سال های زیادی است که توانسته بازیکنان زیادی را به خود جلب کند و با داشتن داستان های هیجان انگیز و همچنین اتفاقات عجیب در بازی خود را نسبت به بازی های دیگر متمایز کرده است.

کاراکتر های این بازی در بین خیلی از گیمر ها طرفداران زیادی دارند و این یکی از دلایلی است که افراد زیادی طرفدار این سری بازی می باشند. بخشی از کاراکتر های بازی Mortal Kombat 11 را کاراکتر های DLC تشکیل خواهند داد.


بیشتر بدانید: تصویر کاراکتر Nightwolf در بازی Mortal Kombat 11


البته باید این را نیز بگوییم که در بازی قبلی Mortal Kombat تعداد ۱۰ کاراکتر DLC وجود داشت ولی در Mortal Kombat 11 احتمالا شاهد معرفی کاراکتر های بیشتری از طرف استودیو NetherRealm خواهیم بود.

اگر به این عکس دقت کنید متوجه می شوید که هر کاراکتر در زمان مخصوص خود منتشر خواهد شد.

تاریخ انتشار کاراکتر های DLC بازی Mortal Kombat 11:

  • Terminator: شانزدهم مهرماه ۱۳۹۸
  • Sindel: پنجم آذرماه ۱۳۹۸
  • Joker: هشتم بهمن ماه ۱۳۹۸
  • Spawn: بیست و هفتم اسفندماه ۱۳۹۸

۳ ماه پیش در وبسایت Reddit پستی در مورد لو رفتن کاراکتر های DLC این بازی منتشر شده بود. در آن پست نوشته شده بود که کاراکتر هایی مانند Joker، Sindel، Spawn و Terminator حضور خواهند داشت و الآن با گذشت حدود ۳ ماه از آن شایعه شاهد به حقیقت پیوستن آن پست هستیم.

۲ کاراکتر حاضر در این Pack یعنی NightWolf و Shang Tsung قبلا معرفی شده اند و هم اکنون می توانید به این کاراکتر ها دسترسی داشته باشید. در زیر می توانید تریلر رسمی منتشر شده در مورد این این پک را مشاهده کنید.

دانلود این ویدیو از آپارات گیمر 

منبع:

گیمر

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات