بازی های در حال ساخت Capcom با موتور گرافیکی RE2 ساخته می شوند

بازی های در حال ساخت Capcom با موتور گرافیکی RE2 ساخته می شوند

پیمان ادیب ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ نظرات

در جدیدترین اعلام وضعیت مالی Capcom، این کمپانی از برنامه خود برای بازی های جدید خود پرده برداشته است. با گیمر همراه باشید.

 

بازی های در حال ساخت Capcom با موتور گرافیکی RE2 ساخته می شوند

در آخرین وضعیت مالی که کمپانی Capcom منتشر کرده است، در مورد بازی های آینده این کمپانی نیز اطلاعاتی را در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

موتور بازی سازی Resident Evil نقش بسیار بزرگی در موفقیت بازی هایی مثل Resident Evil 7، Resident Evil 2 Remake و حتی Devil May Cry 5 داشته است.

این موتور بازی سازی کمک شایانی به سازندگان بازی در این کمپانی کرده است، احتمالا در آینده شاهد این خواهیم بود که حتی بازی هایی که Capcom قرار است برای نسل آینده کنسول های عرضه کند با استفاده از این موتور بازی سازی خواهد بود.


بیشتر بدانید: با این DLC تمام محتوای Resident Evil 2 را باز کنید


این کمپانی در ادامه نیز گفته است:

موتور گرافیکی RE در آینده نیز به کمک Capcom خواهد آمد

موتور گرافیکی RE در آینده نیز به کمک Capcom خواهد آمد

«بازی هایی که ما با استفاده از موتور Resident Evil می سازیم توانسته اند تا به خوبی نیاز های بازیکنان را با سخت افزار هایی که داریم، برطرف سازند و حتی نظر منتقدان را به خود جلب کنند. ما زمانی که در حال ساخت این موتور بازی سازی بوده ایم، قابلیتی را در آن ایجاد کرده ایم تا بازی هایی مناسب نسل آینده کنسول های بازی بسازیم. به همین خاطر این موتور بازی سازی را یکی از نقاط قوت خود تلقی می کنیم که ما را در ساخت بازی هایی برای نسل آینده کنسول ها آماده می کند.»

در حالی که این کمپانی بازی های زیادی را قرار است در آینده منتشر کند، تنها عنوانی که ما می دانیم بازی Monster Hunter World: Iceborn است که قرار است ماه سپتامبر امسال منتشر شود.

از آنجایی که کنسول های نسل جدید مثل PS5 در حال معرفی شدن هستند، انتظار می رود که کمپانی های بازی سازی کمی تا انتشار نسل جدید کنسول ها صبر کنند و سپس بازی های خود را منتشر سازند.


بیشتر بدانید: کنسول PS5 تا سال ۲۰۲۰ عرضه نخواهد شد


با اینکه اطلاعات زیادی از بازی های آینده این کمپانی در دسترس نیست، ولی با توجه به موفقیت دو بازی از سری Resident Evil انتظار می رود که این کمپانی در حال ساخت بازی های جدید برای این سری باشد.

موتور گرافیکی RE در ساخت بازی RE7، RE2 Remake و DMC 5 نقش داشته است

موتور گرافیکی RE در ساخت بازی RE7، RE2 Remake و DMC 5 نقش داشته است

بازی های Resident Evil 2 Remake، Devil May Cry 5 و Monster Hunter World که امسال توسط این کمپانی منتشر شده بودند باعث شدند تا این کمپانی بیشترین درآمد در طول یک سال را در طول فعالیت خود داشته باشد.

طبق بعضی شایعات منتشر شده این کمپانی هم اکنون در حال ساخت نسخه هشتم از بازی Resident Evil می باشد.

منبع:

GamesRadar

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات