برنامه‌های Marvel در نمایشگاه Comic-Con امسال مشخص شد

برنامه‌های Marvel در نمایشگاه Comic-Con امسال مشخص شد

امیر پورمحمد ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ نظرات

خبرهای خوبی برای طرفداران دنیای سینمایی مارول (MCU) در نمایشگاه کامیک کان (Comic-Con) امسال در راه است. با گیمر همراه باشید.

 

برنامه‌های Marvel در نمایشگاه Comic-Con امسال مشخص شد

با انتشار بهترین فیلم دنیای سینمایی مارول یعنی انتقام جویان: آخرین بازی (Avengers: Endgame) در چند ماه قبل، این فیلم به نوعی پایانی شد بر هر آنچه در این ده سال ساخته و پرداخته شد بود. از همین رو انتظار می رفت که کمپانی مارول در کامیک کان سن دیاگو (San Diego Comic-Con) امسال حرف‌های زیادی برای گفتن نداشته باشد و غرفه ای جمع و جور برای خود تهیه کند.


بیشتر بدانید: Comic-Con 2018: تریلر فیلم Shazam منتشر شد


ولی با توجه به آخرین آپدیت خبری که رزرو یک غرفه اچ تایپ (بزرگ‌ترین غرفه نمایشگاه)  توسط مارول را تائید می کند، شرکت مارول سورپرایزهای بسیاری برای طرفدارانش دارد.

کامیک کان 2019

کامیک کان ۲۰۱۹

خوب با توجه به شایعات، چندین مورد انتظار می‌رود که در نمایشگاه امسال معرفی شوند. اولاً فیلم بیوه سیاه (Black Widow) که چندین سال است قول اکرانش داده می شود ولی هیچ گاه به واقعیت تبدیل نمی شود. دوماً امکان ساخته شدن فیلمی بر اساس شخصیت اترنال (Eternal) که شایعاتی از حضور کیانو ریوز در این فیلم به گوش می رسد.

و صد البته خبر اصلی که برنامه‌های فاز بعدی این دنیای سینمایی و به نوعی آینده این دنیای عظیم سینمایی را مشخص می کند.


بیشتر بدانید: حضور کیانو ریوز در دنیای سینمایی مارول


خوشبختانه با توجه به وعده‌های داده شده به زودی یک تیزر کوتاه از برنامه‌های پیش رو در نمایشگاه کامیک کان سن دیاگو منتشر خواهد شد که اشاره ای گذرا به برنامه‌های آن دارد. آنچه معلوم است، شرکت مارول با رزرو غرفه اچ تایپ، امسال حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

منبع:

ComicBookMovie

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات