نسخه Game of The Year بازی Spider-Man معرفی شد

نسخه Game of The Year بازی Spider-Man معرفی شد

پیمان ادیب ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

بازی محبوب Spider-Man که به صورت انحصاری بر روی کنسول PS4 موجود است در آینده نزدیک نسخه ی Game of The Year دریافت خواهد کرد. با گیمر همراه باشید.

 

نسخه Game of The Year بازی Spider-Man معرفی شد

بازی Spider-Man که سال پیش برای کنسول PS4 منتشر شد مسلما یکی از بهترین بازی های عرضه شده برای این کنسول است، سال پیش این بازی توانست تا موفقیت زیادی در جذب بازیکنان داشته باشد.

امروز نیز شاهد این هستیم که این بازی محبوب نسخه Game of The Year دریافت خواهد کرد. قیمت این نسخه ۳۹.۹۹ دلار است و شما هم اکنون می توانید این بازی را از فروشگاه PlayStation Store خرید کنید.


بیشتر بدانید: انتشار لباس کلاسیک Spider-Man به صورت رایگان


این نسخه دارای بسته الحاقی است که به تنهایی ۲۴.۹۹ دلار قیمت دارد، در بسته های الحاقی شاهد اضافه شدن شخصیت ها و ماموریت های جدید هستیم که در طول بازی نتوانسته ایم همانند آنها را پیدا کنیم و تجربه ای جدید در بازی می خواهیم.

نسخه Game of The Year این بازی در واقع نصف قیمت بازی در زمان عرضه است. Spider-Man در زمان عرضه ۷۹.۹۹ قیمت گذاری شده بود که بعدا نیز شما اگر می خواستید DLC ها را نیز بدست آورید باید ۲۵ دلار اضافه خرج می کردید.

نسخه Game of The Year بازی Spider-Man

نسخه Game of The Year بازی Spider-Man

اگر شما تا به حال نتوانسته اید این بازی جذاب را امتحان کنید این نسخه بهترین انتخاب برای شما می باشد. بازی Spider-Man سال گذشته باعث تعجب تعداد زیادی از بازیکنان و منتقدین دنیای بازی شد و توانست نظرات بسیار مثبتی در وبسایت های نقد بازی را به خود اختصاص دهد.

بازی Spider-Man در سال ۲۰۱۸ جزو ۱۰ بازی برتر و در بعضی وبسایت ها در لیست ۵ بازی برتر سال ۲۰۱۸ قرار داشت، این بازی جوایز متعددی بدست آورده است و برای بسیاری از حوایز دیگر نیز نامزد شده بود.

نسخه Game of The Year بازی Spider-Man هم اکنون برای کنسول PS4 موجود است.

منبع:

ExclusivelyGames

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات