TGS 2019: حضور کیانو ریوز در غرفه Cyberpunk 2077

TGS 2019: حضور کیانو ریوز در غرفه Cyberpunk 2077

احمد هاتفی ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

کیانو ریوز در جریان Tokyo Game Show 2019 از غرفه Cyberpunk 2077 دیدن کرده و بازهم تمامی توجهات را به خود و این بازی جلب کرده است. با گیمر همراه باشید.

 

TGS 2019: حضور کیانو ریوز در غرفه Cyberpunk 2077

تقریبا دو ماه پیش بود که کیانو ریوز برای اولین بار در بازی Cyberpunk 2077 دیده شد و بعد از آن بود که تب و تاب این بازی بالا گرفت و انتظارات برای انتشار این عنوان کم کم به پایان می رسد.

پس از آن تریلر جنجالی که در صحنه آخرش شاهد شخصیت آشنای دنیای سینما بودیم، کیانو به روی صحنه کنفرانس مایکروسافت آمد و با یک سخنرانی هیجان انگیز توانست آدرنالین حضار و حتی تماشاگران را تنا حد زیادی بالا ببرد.

کیانو ریوز این روزها برای اکران فیلم سینمایی John Wick Chapter 3: Parabellum در ژاپن به سر می برد و این اتفاق مصادف شده با مراسم Tokyo Game Show 2019 که وی از این فرصت استفاده کرده و به این نمایشگاه سری زده و از غرفه بازی سایبرپانک دیدن کرده است.

صفحه رسمی توییتر بازی Cyberpunk 2077 به همین منظور تصاویری منتشر کرده است که ریوز را در حال بازدید از غرفه نشان می دهند.


بیشتر بدانید: زاویه دید شما در Cyberpunk 2077 متفاوت خواهد بود


وی در یکی از تصاویر بر روی موتور سرخ‌ رنگ شخصیت V بازی نشسته و زیرش متن «با سرعت کمتر از ۵۰ مایل بر ساعت نرانید» را هم نوشته است که به‌ ماجراهای ریوز در فیلم Speed اشاره دارد.

ریوز قبل از این هم از استودیو Kojima Productions دیدن کرده بود که استودیو اختصاصی هیدئو کوجیما می باشد که قرار است بازی Death Stranding را منتشر کند.

کیانو ریوز به همراه مدس میکلسن از گزینه های اصلی شخصیت اصلی بازی جدید کوجیما به حساب می آمدند که در نهایت میکلسن به عنوان بازیگر نقش سم انتخاب شد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات