تاریخ انتشار بازی Death Stranding لو رفت

تاریخ انتشار بازی Death Stranding لو رفت

احمد هاتفی ۰۹ آذر ۱۳۹۷ نظرات

جدیدا شعبه کانادای فروشگاه والمارت اطلاعاتی درباره بازی جدید هیدئو کوجیما منتشر کرده که در این بین تاریخ عرضه بازی نیز لو رفته است. با گیمر همراه باشید. شما می توانید اخبار بازی، نقد و بررسی بازی و همچنین گیم پلی بازی ها را همیشه در سایت ما دنبال کنید.

 

تاریخ انتشار بازی Death Stranding لو رفت

Death Stranding جدیدترین اثر هیدئو کوجیما است که در سال های گذشته اطلاعات کمی از آن منتشر شده و حتی با انتشار چندین تریلر درباره آن، هنوز ابهامات زیادی وجود دارد و فعلا کسی نتوانسته به بسیاری از سوالات در مرود این بازی پاسخ دهد.

چندین بار پیش آمده است که اغاز پیش فروش بازی های بزرگ باعث لو رفتن تاریخ انتشار این عناوین شده است. برخی از این شایعات در خرده فروشی ها رخ می دهد که نباید چندان به آن ها اعتماد کرد و برخی در وبسایت ها و فروشگاه های معتبری همچون آمازون اتفاق می افتد.

البته این اطلاعات بعضی اوقات درست از آب در می آیند.

Death Stranding٬ Hideo Kojima٬ Kojima٬ Kojima Productions٬ The Game Awards 2018٬ اطلاعات جدید بازی Death Stranding٬

Death Stranding

لو رفتن اطلاعاتی از بازی Death Stranding بدون شک می‌ تواند شک‌ برانگیز و هیجان‌ آور باشد اما مواجهه با آن، به هیچ عنوان نمی‌ تواند ما را از عرضه این بازی مطمئن کند.

با این که والمارت فروشگاه پرآوازه ای است و نباید سابقه این فروشگاه اینترنتی در پخش اطلاعاتی ویدیو گیمی را که اندکی بعد حقیقی بودنشان افشا شد نیز، فراموش کرد؛ چرا که طرفداران برای مثال، پیش از معرفی رسمی Rage 2، از طریق ظاهر شدن بازی مورد بحث در این فروشگاه، متوجه وجود آن شدند.

نکته جالب توجه این است که توئیت جدید جف کیلی، شخصی که همه‌ ما مدت‌ ها است از رابطه‌ بسیار صمیمانه‌ او و هیدئو کوجیما مطلع هستیم مجری و تهیه‌ کننده‌ اصلی مراسم The Game Awards، درباره‌ رویداد The Game Awards 2018 گفته است:

«امروز ما سر زدن به دنیای رونمایی‌ های جدید حاضر در The Game Awards 2018 را آغاز خواهیم کرد. بازی‌ های زیادی هستند که تا زمان فرا رسیدن زمان نمایش، هیچ صحبتی درباره‌ ی آن‌ ها نمی‌ کنیم (همه‌ توجهات به تو معطوف شده‌ اند، فروشگاه والمارت کانادا!)، ولی چیزهای فوق‌ العاده‌ای هم هستند که ما در طول هفته‌ جاری، به افشای اطلاعات درباره‌ شان می‌ پردازیم.»

جف کیلی این توییت را ۱۳ دقیقه پس از لو رفتن تاریخ انتشار بازی در صفحه رسمی خودش منتشر کرده است.

Death Stranding٬ Hideo Kojima٬ Kojima٬ Kojima Productions٬ The Game Awards 2018٬ اطلاعات جدید بازی Death Stranding٬

Death Stranding

البته قضیه پا را فراتر از این گذاشته و توییتر رسمی فروشگاه والمارت در پاسخ به یک کاربر اعلام کرده است:

«سلام. این یک پیش‌ فروش از محصولی به حساب می‌ آید که در ماه ژوئن، عرضه خواهد شد».

کوجیما فعلا واکنشی به این شایعات نشان نداده و باید تا تاریخ ۱۶ آذر که مراسم The Game Awards 2018 آغاز خواهد شد صبر کنیم.

Death Stranding یکی از مورد انتظارترین و گنگ ترین بازی های حال حاضر می باشد که بازیگران معروفی چون نورمن ریداس، لئا سیدو، مدس میکلسن، تامی ارل جنکینز، لیندزی وگنر و تروی بیکر در آن نقش افرینی کرده اند و افراد زیادی از خالقان سری Metal Gear نیز همراه کوجیما آمده اند تا اثری عالی را تهیه کنند.

 

 


بیشتر بخوانید:

TGS 2018: تریلر جدید بازی Death Stranding

TGS 2018: تریلر جدید بازی Death Stranding

E3 2018: تریلر جدید بازی Death Stranding

کوجیما گرافیک بازی Death Stranding را به رخ کشید

کوجیما درباره روند ساخت بازی Death Stranding می‌گوید

منبع:

VG247

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات