زاویه دید شما در Cyberpunk 2077 متفاوت خواهد بود

زاویه دید شما در Cyberpunk 2077 متفاوت خواهد بود

پیمان ادیب ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ نظرات

با توجه به اطلاعات جدید منتشر شده در مورد این بازی، به نظر می رسد نسبت به بازی های قبلی CD Project Red شاهد زاویه دید متفاوت خواهیم بود. با گیمر همراه باشید.

 

زاویه دید شما در Cyberpunk 2077 متفاوت خواهد بود

بعد از سری بازی های The Witcher که توسط CD Project Red ساخته شده بود شاهد این بودیم که Geralt، شخصیت اول بازی همیشه در حالت سوم شخص حضور داشت، مانند زمان هایی که در حال حمام کردن و یا راندن اسب بود.

پس از تجربه ای که این استودیو به بازیکنان داده بود و گیمرها دیده بودند که این استودیو علاقه دارد تا بازی های خود را با نگاه های سوم شخص درست کنند با انتشار عکس هایی از گیم پلی و صحنه هایی از بازی شاهد این بودیم که نگاه بازیکن اول شخص خواهد بود.


بیشتر بدانید: نمایش گیم پلی جدید Cyberpunk 2077 در راه است


البته باید این را بگوییم که در Cutscene های بازی نیز در اکثر مواقع به جز در قسمت هایی خاص از گیم پلی بازی شاهد نگاه اول شخص نسبت به داستان بازی خواهیم بود.

cutscene های بازی Cyberpunk 2077 حالت اول شخص خواهند داشت

cutscene های بازی Cyberpunk 2077 حالت اول شخص خواهند داشت

پس از گفت و گو های در اینترنت و اینکه قرار است چه مکانیکی در بازی در انتظار بازیکنان باشد کاربری به حساب کاربری رسمی Cyberpunk 2077 مراجعه کرد و پرسید که آیا Cutscence های بازی مانند سری بازی های The Witcher دارای نگاه سوم شخص خواهند بود؟

جواب حساب کاربری رسمی Cyberpunk 2077 این بوده است که در این بازی چون قصد داریم تا بازیکن در فضای بازی احساس خوبی داشته باشد در نتیجه اکثر Cutscene هایی که در بازی خواهند بود دارای نگاه اول شخص خواهند بود.

با توجه به این که قبلا در ویدئویی هایی که از این بازی منتشر شده است دیده بودیم که یکی از کاراکتر های اصلی بازی یعنی V، به صورت سوم شخص نشان داده شده است بعضی ها فکر می کردند که احتمالا شاهد Cutscene هایی با نگاه سوم شخص خواهیم بود.

بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ برای کنسول های بازی Xbox One، PS4 و PC منتشر خواهد شد.

منبع:

PCGamer

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات