حضور کیانو ریوز در بازی Death Stranding

حضور کیانو ریوز در بازی Death Stranding

احمد هاتفی ۳۱ تیر ۱۳۹۸ نظرات

هیدئو کوجیما به تازگی اعلام کرده است که بسیار نزدیک بود که کیانو ریوز در بازی Death Stranding به ایفای تقش بپردازد و عهده دار بازیگری یکی از شخصیت های این بازی باشد. با گیمر همراه باشید.

 

حضور کیانو ریوز در بازی Death Stranding

کیانو ریوز یکی از بازیگرانی است که در طی دوران بازیگری خود توانسته آثار درخشانی همچون ماتریکس و John Wick را از خود به جای بگذارد و حال وی درگیر بازی های ویدیویی شده و این روزها اخبار او را در این زمینه بسیار می شنویم.

در جریان کنفرانس مایکروسافت در E3 2019 بود که نمایش جذابی از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد و در لحه آخر بازی شاهد شخصیتی بودیم که نیم تنه پایینی وی مشخص بود و در لحظه بعد وی عینک خود را برمی دارد و سالن با تشویق هواداران منفجر می شود؛ بله کیانو ریوز روی صحنه می آید وحضورش در بازی جدید CD Projekt Red تایید می شود.

Mads Dittmann Mikkelsen در نقش یکی از مهم ترین کاراکترهای بازی Death Stranding

Mads Dittmann Mikkelsen در نقش یکی از مهم ترین کاراکترهای بازی Death Stranding

جدا از سایبرپانک، هیدئو کوجیما به تازگی در پنل خصوصی اش در رویداد Comic Con 2019 اعلام کرده است که به وی توصیه شده بود تا در بازی کیانو ریوز حضور داشته باشد ولی با این حال وی Mads Dittmann Mikkelsen را انتخاب کرده بود.

البته از آنجایی که کوجیما فردی مرموز است ممکن است در بازی جهانی وجود داشته باشد که کیانو ریوز در آن حاضر باشد یا این که هردوی این بازیگران ایفای نقش کرده باشند.


بیشتر بدانید: باکس آرت بازی Death Stranding رونمایی شد


فعلا معلوم نیس چه کسی کیانو ریوز را به کوجیما توصیه کرده بود اما گفته می شود فردی از پلی استیشن یا یکی از شرکای وی این کار را انجام داده است.

Death Stranding جدیدترین اثر کوجیما و اولین بازی استودیو اختصاصی اش Kojima Productions می باشد که قرار است در تاریخ ۱۷ آبان بصورت انحصاری برای PS4 منتشر شود.

 

منبع:

Comic Book

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات