نوزاد درون Death Stranding با شما صحبت خواهد کرد

نوزاد درون Death Stranding با شما صحبت خواهد کرد

پیمان ادیب ۰۸ مهر ۱۳۹۸ نظرات

اطلاعات جدیدی در مورد بازی Death Stranding منتشر شده است که این بار به نوزاد مرموز درون بازی مربوط می شود. با گیمر همراه باشید.

 

نوزاد درون Death Stranding با شما صحبت خواهد کرد

Hideo Kojima که صاحب اصلی کمپانی Kojima production می باشد و در ساخت بازی Death Stranding نقش بزرگی داشته است اطلاعات جدیدی را از طریق اکانت توئیتر خود در فضای مجازی منتشر کرده است.

Hideo Kojima در این توئیت گفته است که نوزاد مرموز درون بازی خواهد توانست با استفاده از بلندگو درون دسته ای که استفاده می کنید با شما صحبت کند، البته این قابلیت تنها برای افرادی قابلیت اجرا دارد که باندل مربوط به بازی را خریداری کرده باشند.

این باندل با نام Death Stranding Limited Edition شامل یک کنسول PS4 Pro و دسته آن با اسکین مربوط به بازی می باشد که که به قیمت ۳۹۹.۹۹ دلار قابل خریداری است.


بیشتر بدانید: بازی Death stranding گلد شد


باید این را نیز بگوییم که این احتمال که تنها کنسول مربوط به بازی این قابلیت را داشته باشد حتمی نیست و شاید در کنسول های دیگر نیز این قابلیت قابل اجرا باشد.

نوزاد مرموز درون بازی Death Stranding با شما ارتباط برقرار خواهد کرد

نوزاد مرموز درون بازی Death Stranding با شما ارتباط برقرار خواهد کرد

استفاده از بلندگو درون دسته بازی کار جدیدی نیست و در بازی هایی مانند GTA V و یا Shadow of the Mordor نیز مشاهده است، برای مثال در بازی GTA V دیده ایم که زمانی که گوشی شما زنگ می زند صدای مربوط به آن از بلندگو درون دسته پخش می شود.

اطلاعاتی که در مورد صدای نوزاد منتشر شده اند نیز دقیق نیستند به طوری که معلوم نیست چه صداهایی از نوزاد شنیده خواهد شد، آیا صدای خنده و یا گریه این نوزاد خواهد آمد و یا اینکه باید منتظر یک چیز عجیب تر باشیم؟

معلوم است که Hideo Kojima بسیاری از اطلاعات عجیب را در مورد Death Stranding هنوز مخفی نگه داشته است و باید منتظر این باشیم تا بازی عرضه شود تا دید که چه اطلاعات عجیب و غریب دیگری در این عنوان وجود دارد.

بازی Death Stranding در تاریخ ۱۷ آبان ماه به صورت انحصاری برای کنسول PS4 عرضه خواهد شد.

منبع:

DualShokcers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات