درجه سختی‌های بازی Cyberpunk 2077

درجه سختی‌های بازی Cyberpunk 2077

احمد هاتفی ۲۸ تیر ۱۳۹۸ نظرات

به تازگی اطلاعات جدیدی از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شده است که نشان می دهد این عنوان دارای درجه سختی های مختلفی است و همچنین دارای سیستم آب و هوای متحیر کننده ای می باشد. با گیمر همراه باشید.

 

درجه سختی‌های بازی Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 چندین سالی است که توسط استودیو CD Projekt Red در حال ساخت می باشد و در چند وقته اخیر اطلاعات فراوانی از این عنوان منتشر شده است.

به تازگی نیز کارگردان بخش رابط کاربری این اثر اعلام کرده است که بازی سایبرپانک دارای درجه های سختی متفاوتی خواهد بود که براساس آن ها هم بازیکنان با تجربه و هم کسانی که به تازگی قصد تجربه چنین اثری را دارند می‌ توانند از این بازی لذت ببرند.

در بازی نمی توانید به NPCها و کودکان حمله کنید و آن ها را بکشید

در بازی نمی توانید به NPCها و کودکان حمله کنید و آن ها را بکشید

وی در ادامه می گوید:

«جالب‌‌ ترین بخش از نظر من حالت Hardcore بازی است که ما طی آن رابط کاربری‌ را که شما در اختیار دارید خاموش می‌ کنیم و این یک چالش واقعی برای بیشتر بازیکنان خواهد بود. همچنین، در همین حال اگر می‌ خواهید به صورت عادی و فقط برای داستان بازی آن را تجربه کنید، یا شاید تجربه بازی‌ های شوتر را نداشته باشید (باز هم قادر به لذت بردن از بازی خواهید بود)، چرا که این موضوع یک نگرانی بزرگ برای ما بود.

ما می‌ خواهیم یک داستان را روایت کنیم. شاید شما یکی از طرفداران بازی ویچر باشید و با تجربه‌ ی یک بازی‌ شوتر راحت نباشید؛ ما برای چنین موقعیتی نیز تنظیماتی در اختیار بازیکنان قرار می‌ دهیم. ما حتی سلاح‌ هایی برای این موضوع داریم. اگر دموی سال پیش را به خاطر بیاورید سلاحی به نام Smart Gun داشتیم که به شما در نشانه‌ گیری کمک می‌ کرد. هرچند گلوله‌ ها از حالت معمولی بسیار کندتر و کمی ضعیف‌ تر بودند، اما اگر در نشانه‌ گیری مهارت ندارید همیشه می‌ توانید از این اسلحه استفاده کنید.»


بیشتر بدانید: رکورد پیش فروش بازی Witcher 3 توسط Cyberpunk 2077 شکسته شد


وی در ادامه به سیستم آب و هوای بازی اشاره می کند و می گوید اگر باران ببارد همه NPCها به دنبال سرپناه خواهند بود، چرا که Night City شهری آلوده است که با بارش می تواند باران اسیدی را به همراه خود بیاورد.

«نایت سیتی شهری بسیار آلوده است و ما همچنین در حال تحقیق در مورد چنین مواردی از قبیل آلودگی، گرمایش جهانی و در کل همه چیز هستیم.»

Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۷ فروردین ماه ۹۹ برای پلتفرم های PC ،Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد.

منبع:

Gamingbolt

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات