تصویر جدید بازی Cyberpunk 2077

تصویر جدید بازی Cyberpunk 2077

احمد هاتفی ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ نظرات

جدیدا تصویری در توییتر بازی Cyberpunk 2077 منتشر شده است که یکی از شخصیت های حاضر در داستان بازی را نشان می دهد. با گیمر همراه باشید.

 

تصویر جدید بازی Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 در چند وقته اخیر بسیار سر وصدا کرده است و حتی پس از رونمایی کیانو ریوز در این بازی تب و تاب بسیاری حول این بازی ایجاد شده و به نظر می رسد با یکی از پرمحتوا ترین بازی های چند سال اخیر روبرو خواهیم بود.

در جریان نمایشگاه E3 2019 بود که تصاویری از Cyberpunk 2077 منتشر شد که یکی از تصاویر کاراکتری را نشان می‌ داد که در حال خارج شدن از یک محیط بود.

 

فعلا اطلاعاتی درباره این کاراکتر ارائه نشده است

فعلا اطلاعاتی درباره این کاراکتر ارائه نشده است

باتوجه‌ به جدیدترین اخبار بازی، حساب کاربری توییتر Cyberpunk 2077 تصویر جدیدی را منتشر کرده است که در آن شاهد همان شخصیت هستیم.

در توضیحات توییت نوشته شده است که مورد خاصی در این منطقه وجود ندارد؛ باتوجه‌ به تصویر منتشر شده، به‌ نظر می‌ رسد با یک صحنه جرم روبرو هستیم و این کاراکتر هم به‌ نوعی یک مأمور امنیتی در بازی است.


بیشتر بدانید: در Cyberpunk 2077 قابلیت راندن ماشین های پرنده وجود ندارد


فعلا نمی توان از نقش وی در بازی بطور قطع خبر داد اما با توجه به اینکه تصاویر مختلفی از وی در بازه های زمانی متفاوتی منتشر شدهاست، می توان انتظار داشت که نقش تاثیر گذاری در روند بازی داشته باشد. در پشت این کاراکتر دو نفر هم در حال گفتگو هستند و در کنار اتومبیلی با طراحی سایبرپانکی وجود دارد که اتمسفر بازی را به رخ می کشد.

منبع:

DualShockers

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات