۲+۱ شروع متفاوت در بازی Cyberpunk 2077

۲+۱ شروع متفاوت در بازی Cyberpunk 2077

احمد هاتفی ۱۲ تیر ۱۳۹۸ نظرات

در جدیدترین اخبار بازی Cyberpunk 2077 اعلام شده است که بازیکنان می توانند به ۳ نوع مختلف روایت داستانی این اثر را رقم بزنند. با گیمر همراه باشید.

 

۲+۱ شروع متفاوت در بازی Cyberpunk 2077

پس از انتظارات فراوان ماه گذشته تاریخ انتشار و اطلاعات تکمیلی درباره بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد و حال سازندگان اعلام کرده اند که بازیکنان می توانند به ۳ نوع مختلف بازی را آغاز کنند که خط داستانی در هریک به گونه دیگر رخ خواهد داد.

جهان بازی‌های Cyberpunk 2020 و Cyberpunk 2077 مشترک می‌باشد

جهان بازی‌های Cyberpunk 2020 و Cyberpunk 2077 مشترک می‌باشد

سرپرست طراحی مراحل بازی Cyberpunk 2077 در مصاحبه ای که در جریان نمایشگاه E3 2019 با VG247 انجام داده بود از سرزمین های خشک اطراف شهر Night City خبر داده بود و حال مشخص شده است که این منطقه یکی از سه منطقه ای است که بازیکن می تواند بازی را از آن جا شروع کند.

وی در ادامه صحبت هایش گفته است:

«بازیکن در Cyberpunk 2077 می‌ تواند کاراکتری شخصی سازی شده‌ بسازد که دارای یکی از سه داستان اصلی، که ما آن‌ ها را مسیرهای زندگی می‌ نامیم،‌ باشد: شما می‌ توانید جزو یکی از دسته‌ های Nomad ،Corpo یا Street Kid باشید.

هر کدام از این مسیرهای زندگی دارای محل شروع متفاوت و پیش‌ زمینه‌ ای داستانی‌ است که به شکل قدرتمندی به داستان اصلی مرتبط می‌ شود. اگر چیزی بیشتر از این بگویم داستان بازی را زیادی فاش کرده‌ ام. پس صحبتم را همین جا تمام می‌ کنم.»


بیشتر بدانید: Cyberpunk 2077 از مادها پشتیبانی نخواهد کرد


فعلا همین قدر اطلاعات از این موضوع در دسترس می باشد و باید منتظر زمان انتشار بازی باشیم و ببینیم آیا استودیو CD Project Red خواهد توانست با اعمال این المان باعث جذاب تر شدن و تکرار این عنوان شود یا خیر.

Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۷ فروردین ماه ۹۹ برای پلتفرم های PC ،Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد.

منبع:

VG247

برچسب‌ها:

مطالب مرتبط
نظرات